رئیس اداره صدور گذرنامه ناجا هزینه صدور گذرنامه ( پاسپورت) را اعلام کرد.

هزینه صدور گذرنامه

رئیس اداره صدور گذرنامه ناجا بابیان اینکه مدارک موردنیاز برای صدور گذرنامه عادی و برگ تردد یکسان است ، گفت : هزینه صدور گذرنامه برای هر شخص 150 هزار تومان است.هزینه صدور پاسپورت یا گذرنامه چقدر است؟هزینه صدور پاسپورت یا گذرنامه چقدر است؟

نقد علی شریفی با اشاره به افزایش تقاضای زائران اربعین برای صدور گذرنامه اظهارکرد : مدارک موردنیاز برای صدور گذرنامه عادی و برگ تردد یکسان است و هزینه صدور گذرنامه برای هر شخص 150 هزار تومان است.

وی با اشاره به اینکه امروز تمام برگ ترددها چاپ و از طریق پست برای تمام متقاضیان ارسال شده است ، افزود : راننده کامیون های ترانزیت با گذرنامه ترانزیت نمی توانند از مرز خارج شوند لذا باید به شرکت تابع مراجعه و نامه مرخصی دریافت کنند تا مجوز خروج برای این افراد صادر شود.

رئیس اداره صدور گذرنامه ناجا بابیان اینکه زائران در صورت مفقود شدن مدارک هویتی ایرانی خود در عراق می توانند به نمایندگی های اداره صدور گذرنامه ایران در عراق مراجعه کنند ، خاطرنشان کرد : اقدامات لازم برای بازگشت زائران به کشور از طریق این نمایندگی ها انجام می شود.

  • تاریخ: پنج شنبه, 18 مهر 1398
  • برگرفته از: مهر
این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%
هزینه صدور پاسپورت یا گذرنامه چقدر است؟
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,530