کارشناس سازمان هواشناسی از آغاز بارش های در استان های البرز ، تهران و قروین از فردا چهارشنبه خبر داد.

آغاز بارش های دوباره در تهران از فردا چهارشنبه

«کبری رفیعی» درباره وضعیت جوی اکنون کشور به ایرنا ، گفت : سامانه بارشی که امروز وارد کشور می شود ابتدا در شمال غرب و غرب و به تدریج در دامنه های البرز مرکزی ، زاگرس مرکزی و غرب کشور باعث رگبار باران ، رعد و برق و در مناطق مستعد ، بارش تگرگ می شود.آغاز بارش های دوباره در تهران از فردا چهارشنبهآغاز بارش های دوباره در تهران از فردا چهارشنبه

وی اضافه کرد : امروز در استان های آذربایجان غربی و شرقی ، کردستان ، لرستان و ایلام ، همچنین روز چهارشنبه علاوه بر استان های ذکر شده در خوزستان ، چهارمحال و بختیاری ، اردبیل ، مرکزی ، همدان ، زنجان ، مازندران ، گیلان ، قزوین ، تهران و البرز رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.

به گفته کارشناس سازمان هواشناسی امروز و فردا در برخی نقاط آذربایجان غربی ، کردستان ، کرمانشاه ، ایلام وخوزستان وزش باد شدید ، گرد و خاک ، کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا ، پیش بینی می شود.

اضافه کرد : آسمان تهران امروز نیمه ابری و در بعد از ظهر همراه با وزش باد پیش بینی می شود و رگبار باران از روز چهارشنبه در تهران ، آغاز می شود.

  • تاریخ: سه شنبه, 16 ارديبهشت 1399
  • برگرفته از: عصرایران
این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%
آغاز بارش های دوباره در تهران از فردا چهارشنبه
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,020