ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، علی اصغر رضایی و فوت علی اصغر رضایی و بیماری علی اصغر رضایی و اخبار علی اصغر رضایی و حواشی علی اصغر رضایی و علی اصغر رضایی کیست و علی اصغر رضایی کجاست و چه خبر از علی اصغر رضایی و علی اصغر رضایی در بیمارستان و علت مرگ علی اصغر رضایی و درگذشت علی اصغر رضایی در نم نمک.

عضو هیات علمی جوان دانشگاه کاشان در اثر ابتلا به کرونا درگذشت

دکتر علی اصغر رضایی ، عضو هیات علمی جوان دانشکده ریاضی دانشگاه کاشان بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.دکتر علی اصغر رضایی دانشگاه کاشان درگذشت + بیوگرافیدکتر علی اصغر رضایی دانشگاه کاشان درگذشت + بیوگرافی

دکتر علی اصغر رضایی دکتری رشته ریاضی (هندسه) از دانشگاه شهید بهشتی تهران دوران کارشناسی خود را در دانشکده ریاضی دانشگاه کاشان سپری کرد.

رضایی متولد 1358 متاهل و دارای دو فرزند بود که در روز 28 مردادماه آسمانی شد.

وی از سال 90 به عنوان استادیار دانشگاه کاشان و از سال 97 نیز به عنوان مدیر گروه دانشکده ریاضی دانشگاه کاشان انتخاب شد ، داوری مقالات پژوهشی «پژوهش های نوین در ریاضی» و مقالات «کنفرانس بین المللی معماری و ریاضیات» و همچنین راهنمایی و داوری ده ها پایان نامه را بر عهده داشت.

وی عضو کمیته علمی کنفرانس بین المللی معماری و ریاضیات دانشگاه کاشان ، عضو کمیته اجرایی نهمین کنفرانس نظریه گروه های ایران ، دومین کنفرانس جبر محاسباتی ، نظریه محاسباتی اعداد و کاربردها ، پنجمین کنفرانس ترکیبات جبری و نظریه گراف و عضو شورای سیاست گذاری پنجاه و یکمین کنفرانس ریاضی ایران بود و در سال های 91، 93 و 96 به عنوان استاد نمونه آموزشی دانشگاه کاشان برگزیده شد.

به گزارش نم نمک ، زمینه تحقیق مورد علاقه این استاد دانشگاه ، هندسه نابجایی ، هندسه ریمانی ، توپولوژی جبری ، هندسه دیفرانسیل و هندسه متناهی بود که مقالات متعددی در همایش ها و مجلات معتبر بین المللی و فصلی از یک کتاب به چاپ رسیده است.

On the Noncommutative Mapping Torus and Related Structures ، PARTITION-EQUIVALENT n-POINTS CONFIGURATIONS WITH TWO DISTANCES ، An application of geometrical isometries in non-planar molecules و On the Configurations with n Points and Two Distances عناوین تعدادی از مقالات منتشر شده این استاد فقید در مجلات معتبر بین المللی است.

منصور غلامی- وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در پیامی درگذشت این استاد جوان را تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است :

«️ اِنا لله و اِنا اِلَیهِ راجِعون

درگذشت جناب آقای دکتر علی اصغر رضایی ، عضو هیات علمی جوان و استاد فرهیخته دانشکده علوم ریاضی آن دانشگاه موجب تاسف و تالم شد.

فقدان این استاد گرانقدر را به خانواده محترم آن مرحوم ، همکاران ، دانشجویان و اساتید گرانقدر دانشگاه کاشان و جامعه علمی و دانشگاهی کشور تسلیت عرض نموده و از پروردگار متعال برای آن زنده یاد ، رحمت و مغفرت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم.»

همچنین عباس زراعت- رئیس دانشگاه کاشان نیز در پیامی گفت :

«خبر ناباورانه درگذشت عضو هیات علمی جوان و پرتکاپوی دانشکده ریاضی دانشگاه کاشان ، دکتر علی اصغر رضایی بر اثر ابتلا به کرونا ، واصل و بسیار باعث اندوه و تاثر شد.

این عزیز فقید ، در اوج پرکاری و سرزندگی ، فعالانه در دانشگاه حاضر و به تتبع و تحقیق مشغول بود.

اینجانب به نوبه خود و از سوی آحاد دانشگاهیان ، همدردی و غمزدگی فراوانمان را به محضر خانواده ، بستگان ، همکاران و همه مصیبت زدگان اعلام می دارم.

بی شک همیشه خاطرات حضور و زحمات و خدمات ایشان که دوره دانشجویی را هم در این دانشگاه گذرانده بود ، در خاطر دانشگاه و دانشگاهیان به احترام و ستایش خواهد ماند.

برای روح این سفر کرده کوی دوست ، علو درجات و برای بازماندگان بردباری و سلامت آرزو دارم.

بر صبر بر این مصیبت مأجور و مثاب باشید. انشالله.»

حسن دقیق- رییس دانشکده علوم ریاضی دانشگاه کاشان نیز در پیامی اعلام کرد :

«انا لله و انا الیه راجعون. با نهایت تاسف و تالم رحلت استاد مهربان ، دلسوز ، دوست داشتنی ، محبوب همکاران و دانشجویان دانشکده علوم ریاضی دانشگاه کاشان ما را در غمی غیر قابل وصف قرار داد. این ضایعه را به جامعه ریاضی کشور و به ویژه اساتید و دانشجویان دانشگاه کاشان تسلیت می گویم. استاد کم نظیری که غم فقدانش را هرگز نخواهم توانست فراموش کنم. به همسر و دو دختر عزیزش راشین و پارمین تسلیت می گویم. خداوند به همسر گرامیش که هفته قبل در غم رحلت پدرش نیز عزادار بود صبر دهد.»

  • تاریخ: شنبه, 30 مرداد 1400
  • برگرفته از: ایسنا

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن