ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران از بازگشایی 68 مجموعه ورزشی تعطیل شده شهرداری تهران خبر داد.

بازگشایی 68 مجموعه ورزشی تعطیل شده شهرداری تهران/ خروج سازمان ورزش از زیان دهی و تسویه بدهی ها

محمدامین توکلی زاده ، در مورد آخرین وضعیت فعالیت مجموعه های ورزشی شهرداری تهران ، گفت : در این دوره مدیریت شهری زمانی که سازمان ورزش ، تحویل تیم ما داده شد ، به دلایل مختلف از جمله شیوع کرونا شاهد تعطیلی مجموعه های ورزشی بودیم که یا مشکلات مدیریتی داشتند و یا اشکالاتی در نظام پیمانکاری آن وجود داشت. به همین دلیل دچار رکود و رخوت جدی شده بودند.محمدامین توکلی زاده کیست و الان کجاست؟ + بیوگرافیمحمدامین توکلی زاده کیست و الان کجاست؟ + بیوگرافی

وی بیان کرد : وضعیت ورزش شهر تهران به حدی زیان ده بود که در پرداخت حقوق پرسنل نیز دچار مشکل شده بودند ، بگونه ای که با چند ماه حقوق معوق کارکنان مواجه بودیم.

معاون شهردار تهران افزود : همین امر باعث تجمعاتی اعتراضی شده بود و این موارد ، امکان تحرک سازمان را از ما گرفته بود و ما در ابتدا نسبت به پرداخت حقوق های معوق اقدام کردیم تا ثبات را به سازمان ورزش بازگردانیم.

توکلی زاده با بیان اینکه دقت داشته باشید که علاوه بر مشکلات فوق الذکر ، سال ها بود که هیچ زیرساخت جدیدی به مجموعه ورزش در شهر اضافه نشده بود ، گفت : در حوزه نگهداری و اورهال زیرساخت های سازمان ورزش شهرداری تهران نیز دچار مشکلات بسیاری زیادی بودیم؛ بگونه ای که بیش از 70 مجموعه ورزشی تهران تعطیل شده بودند و بر همین اساس ما تلاش کردیم در ابتدا زیرساخت های تعطیل شده دوباره فعال شوند و زیرساخت های جدید ایجاد شود و در مجموع ، حوزه نگهداشت و زیرساخت سازمان ورزش را در اولویت قرار دهیم تا بهره وری مجموعه ها ارتقاء یابد.

وی ادامه داد : حالا امروز 68 مجموعه ورزشی تعطیل شده ، بازگشایی شده و بیش از 30 مجموعه ورزشی جدید به مجموعه های ما اضافه شد و این درحالی است که علی رغم این اقدامات ، سازمان ورزش شهرداری تهران از زیان ده بودن خارج شد و با فعال شدن این مجموعه ها ، امکان تسویه بدهی ها را پیدا کردیم و فضا برای تحرک و جریان سازی ایجاد شد.


بیوگرافی محمدامین توکلی زاده

محمدامین توکلی زاده متولد ایران معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران است.

  • تاریخ: یکشنبه, 22 بهمن 1402
  • برگرفته از: ایسنا

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن