ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

رییس سابق فدراسیون والیبال گفت : تقوی از نسل مدیران جوان ورزش است و امیدوارم از تمامی ظرفیت ورزش استفاده کند تا آرمان های والیبال ایران محقق شود.

خوشحالم انتخابات به موقع برگزار شد/والیبال با چالش روبه رو نشد

رییس سابق فدراسیون والیبال گفت : تقوی از نسل مدیران جوان ورزش است و امیدوارم از تمامی ظرفیت ورزش استفاده کند تا آرمان های والیبال ایران محقق شود.محمدرضا داورزنی الان کجاست؟ + بیوگرافیمحمدرضا داورزنی الان کجاست؟ + بیوگرافی

به گزارش نم نمک ، محمدرضا داورزنی پس از برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال و مشخص شدن رئیس جدید این فدراسیون در پایان این مجمع گفت : به همه دوستان خسته نباشید می گویم ، تمام کسانی که در چهار سال گذشته یار ما بودند ، توفیقات ما با همراهی های آنها محقق شد. به میلاد تقوی تبریک می گویم او از نسل مدیران جوان ورزش است. امیدوارم از تمامی ظرفیت ورزش استفاده کند تا آرمان های والیبال ایران محقق شود.

وی ادامه داد : از کیومرث هاشمی تشکر می کنم که اجازه نداد والیبال دچار چالش شود و به موقع انتخابات برگزار شد. از معاونین هم تشکر می کنم. تقوی از امروز سکان والیبال را برعهده می گیرد تا بتواند کشتی والیبال را به آرامش برساند و آرمان های تبیین شده این رشته ورزشی را محقق کند.


بیوگرافی محمدرضا داورزنی

محمدرضا داورزنی متولد 1339 در سبزوار معاون پیشین توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ، نایب رئیس کنفدراسیون والیبال آسیا و عضو دپارتمان مالی اف آی وی بی می باشد.

  • تاریخ: شنبه, 26 اسفند 1402
  • برگرفته از: مهر

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن