ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

دوره چهار ساله ریاست محمدرضا داورزنی در فدراسیون والیبال به پایان رسید.

پایان دوره ریاست داورزنی در فدراسیون والیبال

به گزارش نم نمک ، دوره ریاست چهارساله محمدرضا داورزنی در فدراسیون والیبال امروز (دوشنبه ، 29 آبان) به صورت رسمی به پایان رسید تا این فدراسیون منتظر تعیین سرپرست  باشد.محمدرضا داورزنی الان کجاست؟ + بیوگرافیمحمدرضا داورزنی الان کجاست؟ + بیوگرافی

داورزنی در مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال که 29 آبان 1398 برگزار شد با کسب 26 رای از 41 رای ماخوذه  به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد.

داورزنی پیش از این حدود 12 سال ریاست فدراسیون را بر عهده داشت که با حضور در معاونت قهرمانی وزارت ورزش از والیبال جدا شد. سپس احمد ضیائی رئیس شد که او هم به دلیل قانون بازنشستگی از راس کار کنار رفت و فدراسیون والیبال کمتر از یکسال توسط افشین داوری و علی فتاحی به عنوان سرپرست اداره می شد تا اینکه دوباره داورزنی برگشت.

پایان دوران ریاست داورزنی در روزهای اخیر حاشیه هایی داشت. ابتدا فدراسیون والیبال اعلام کرد که با موافقت وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 29 آبان مجمع فوق العاده ای برای تعیین سرپرست برگزار خواهد شد اما در ادامه سید محمد پولادگر ، معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که این وزارتخانه مجوزی برای برگزاری مجمع فدراسیون والیبال در تاریخ پیشنهادی صادر نکرده است.

از طرفی فدراسیون والیبال هم اعلام کرد که برای برگزاری مجمع منتظر تایید نهایی وزارت ورزش است و بعد از چند روز فدراسیون از طریق سایت رسمی خود اعلام کرد که این مجمع در تاریخ 29 آبان برگزار نخواهد شد و به زمان دیگری موکول می شود.

باید دید تکلیف فدراسیون والیبال مشخص می شود یا اینکه یک فدراسیون دیگر به فدراسیون های بلاتکلیف وزارت ورزش اضافه خواهد شد.


بیوگرافی محمدرضا داورزنی

محمدرضا داورزنی متولد 1339 در سبزوار معاون پیشین توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ، نایب رئیس کنفدراسیون والیبال آسیا و عضو دپارتمان مالی اف آی وی بی می باشد.

  • تاریخ: دوشنبه, 29 آبان 1402
  • برگرفته از: ایسنا

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن