ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت : مردم عزیز طوری نشود که بر اثر کاستی ها و ضعف ها اصل نظام فدا شود.

مردم عزیز طوری نشود که اصل نظام فدا شود

آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری با حضور در خبرگزاری دانشجویان ایران و افزود : مردم عزیز ما هم عِرق ایرانی و غیرت ملی دارند و هم غیرت اسلامی اما نباید  طوری شود که بر اثر کاستی ها و ضعف ها ، اصل نظام فدا شود. مصلحت کشور را می دانیم و بالاتر از آن تکلیف شرعی و الهی را می دانیم.  حضور شما در راهپیمایی 22 بهمن هرچه بیشتر باشد پشتوانه کشور برای استقلال و اقتدار کشور بیشتر می شود.محمدعلی موسوی جزایری کیست و الان کجاست؟ + بیوگرافیمحمدعلی موسوی جزایری کیست و الان کجاست؟ + بیوگرافی

حضور پرشور مردم دست غرب برای اعمال فشار بر ایران را می بندد

نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با یادآوری جلسه مشترکش با چند نفر از مقامات کشور ، گفت : این جلسه که حدود سه ساعت طول کشید به تشریح برنامه ها ، تصمیمات و اقدامات آمریکایی ها و اروپایی ها علیه کشورمان گذشت. در این جلسه بر مشارکت فعال مردم عزیز کشورمان در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات اسفند ماه تاکید شد. با حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن دست غرب برای اعمال فشار بر جمهوری اسلامی ایران دیگر باز نخواهد بود.

وی بار دیگر خطاب به مردم تاکید کرد : عزیزان من دشمن داریم؛ بنابراین باید طوری عمل کنیم که کشورمان را از لابه لای سختی ها و مشکلات نجات دهیم و به ساحل نجات هدایت کنیم. اینکه دلتنگ شویم و مثلا بگوییم در انتخابات شرکت نمی کنیم خب کار قطعا بدتر می شود چون با همین عدم مشارکت نقطه ضعفی به دست آمریکایی ها می افتد و آنان نیز از خدای شان است که هر چه بیشتر بر علیه ما بتازند و مشکلات کشور را بیشتر کنند.

آیت الله جزایری تاکید کرد : چنانچه مردم فعالانه در انتخابات شرکت کنند غرب و اسراییل در برنامه هایی که در صددند علیه ایران و منطقه انجام دهند در آینده ، تضعیف می شوند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری تاکیدات چند روز گذشته مقام معظم رهبری را دلیل دیگری بر حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن برشمرد و اظهار کرد : ایشان با توجه به اطلاعات وسیعی که از باطن امور دارند از مردم خواسته اند که در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات مشارکت بالایی داشتند باشند. خب تاکیدات ایشان برای ما تکلیف ایجاد می کند تا به فکر کشورمان باشیم. برای این که امنیت کشورمان همین طور که تا کنون محفوظ بوده محفوظ بماند و بر مشکلات کشور قائق بیاییم باید انقلاب و نظام مان را تقویت کنیم و به آینده امیدوار باشیم.

وی امیدواری به آینده انقلاب را از اوجب واجبات دانست و تاکید کرد : از بدترین گناهان این است که ناامید باشیم و ان شاءالله پیروز می شویم. مکررا از امام امت می شنیدم که می گفتند : «سنگر را بگیرید و حفظ کنید و بدانید که شما پیروزید.» و الحمدلله با وجود جنگ تحمیلی و بالا و پایین شدن های بسیار در نهایت امر پیروز شدیم. عزیزانم همانطور که امام امت گفتند با توکل به خدا و امیدوار بودن به آینده و استقامت در برابر مشکلات باید انقلاب را حفظ کنیم.

آیت الله جزایری تاکید کرد : خواهشم این است که در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات اسفند ماه شرکت فعال داشته باشید.


بیوگرافی محمدعلی موسوی جزایری

سید محمدعلی موسوی جزایری متولد 1322 در شوشتر مجتهد و فقیه و اصولی شیعه و سیاستمدار اهل ایران است.

زندگی شخصی
  • فرزندان : سید محمدرضا موسوی جزایری ، سید محمدصادق موسوی جزایری ، سید سجاد موسوی جزایری ، سید محمدجواد موسوی جزایری
  • تاریخ: یکشنبه, 22 بهمن 1402
  • برگرفته از: ایسنا

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن