ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت : امیدوارم در المپیک و پارالمپیک پاریس بانوان حضور زیادی داشته باشند و این رویا را به واقعیت تبدیل کنیم.

امیدوارم بانوان سهم زیادی در المپیک داشته باشند/ المپین ها را ویژه حمایت می کنیم

به گزارش نم نمک ، مریم کاظمی پور در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در جمع خبرنگاران بیان کرد : این حماسه بزرگ و حضور افتخارآفرین مردم را تبریک می گویم. جمهوری اسلامی نظام آزادگی و پایمردی است. ورزش هم به سهم خودش ، افتخارآفرینی های خود را به این نظام تقدیم می کند. مریم کاظمی پور الان کجاست؟ + بیوگرافیمریم کاظمی پور الان کجاست؟ + بیوگرافی

او ادامه داد : سالی که پیش رو داریم برای ورزش ایران سخت است. امیدواریم همانند سال گذشته ورزشکاران ما بدرخشند و سهمیه ورود به المپیک و افتخارآفرینی در عرصه المپیک را به دست آورند. ورزش بانوان در سالی که گذشت توانست سهم بسزایی در این افتخارآفرینی ها داشته باشد. در این دو سالی که از دولت می گذرد 1800 مدال در بانوان گرفته ایم که نشان دهنده اثرگذاری بانوان در جامعه ورزش است. 

کاظمی پور در مورد حمایت از بانوان ورزشکار گفت : یکی از رویکردهای مهم ما در ماه های باقیمانده تا المپیک ، حمایت ویژه از دختران و رشته های ورزشی است که قرار است در المپیک حضور داشته باشند. تعداد زیادی از سهمیه های ما برای حضور در المپیک در ماه های آینده محقق خواهد شد و ان شاءالله این رویا را به واقعیت تبدیل کنیم و با بیشترین تعداد بانوان در المپیک و پارالمپیک حضور داشته باشیم و بدرخشیم.


بیوگرافی مریم کاظمی پور

مریم کاظمی پور متولد 1358 دانش آموخته رشته علوم ورزشی و تربیت بدنی در گرایش حرکات اصلاحی و پژوهشگر مرکز تحقیقات فیزیولوژی ورزشی دانشگاه علوم پزشکی بقیه ا...(عج)را در کارنامه تحصیلی خود به ثبت رسانده است.

دکتر کاظمی پور مجری طرح های تحقیقاتی در حوزه علوم ورزشی ، فعالیت بدنی مرتبط با سلامت در موضوعات پایش سطح فعالیت بدنی ، پوکی استخوان و کووید 19 بوده است.

از تجارب ورزشی وی نیز می توان به نایب رییس بانوان فدراسیون تیراندازی با کمان ، مدیر ورزش بانوان ستاد کل نیروهای مسلح ، مدیر بانوان سازمان بسیج ورزشکاران ، سابقه همکاری آموزشی و فنی با فدراسیون ورزش های دانشگاهی ، تیراندازی و تکواندو اشاره کرد.

سرپرست معاونت امور بانوان وزارت ورزش و جوانان پیش از این چند بار به عنوان سرپرست تیم های ورزشی اعزامی به مسابقات جهانی ، بازی های آسیایی و یونیورسیاد دانشجویان جهان در حوزه ورزش کشور فعالیت داشته است.

  • تاریخ: یکشنبه, 22 بهمن 1402

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن