ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

شهردار منطقه 10 تهران از حذف گاردریل ها در منطقه 10 به صورت پایلوت و افرایش ایمنی معابر به مسافت 400 متر خبر داد.

حذف گاردریل ها در منطقه 10 تهران به صورت پایلوت/ کاهش 37 درصدی تصادفات در بزرگراه نواب

به گزارش نم نمک ، مهدی اخ الصنایع در حاشیه یوم الله 22 بهمن و در جمع خبرنگاران گفت : امروز حضور هموطنان در یوم الله 22 بهمن بی نظیر بود. بیشتر برنامه های این مراسم در محور خیابان آزادی است و باید ظرفیت هایی بهداشتی و خدماتی را در این محور برای هموطنان ایجاد کنیم.مهدی اخ الصنایع کیست و الان کجاست؟ + بیوگرافیمهدی اخ الصنایع کیست و الان کجاست؟ + بیوگرافی

وی با بیان اینکه باید امکاناتی برای مردم از قبیل سرویس آب خوری مناسب فراهم کنیم گفت : طرح جامعی را برای خیابان های آزادی ، انقلاب و دماوند در حوزه شهرسازی دنبال می کنیم و این خیابان از منظر کالبد فرهنگی اجتماعی نیاز به اقداماتی خاص دارد.

وی ادامه داد : امسال نسبت به سال گذشته مدیریت شهری دقیق تر و ویژه تر و با پتانسیل خاصی وارد عمل شد و از سال های گذشته توانستیم چابک تر مراسم بوم الله 22 بهمن را مدیریت کنیم.

شهردار منطقه 10 درباره علت برچیدن گاردریل های سطح منطقه 10 گفت : نگاه شهردار تهران در حوزه حمل و نقل این است که تا جای ممکن زوائد فیزیکی حذف شود و امنیت معابر و ایمنی شهروندان افرایش پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه گاردریل ها منجر به برخی مشکلات در معابر می شود تاکید کرد : در منطقه 10 به صورت پایلوت حذف گاردریل ها اجرا شد و افرایش ایمنی معابر به مسافت 400 متر صورت گرفت. تاکنون توانسته ایم بیش از 70 درصد این پروژه - خروجی تونل نواب تا پل خیابان امام خمینی- را انجام دهیم انشالله تا هفته آینده پروژه تمام می شود.

اخ الصنایع با بیان اینکه 1600 دریچه اضافه در محور نواب داریم که باید حذف شوند گفت : کار مطالعاتی این پروژه انجام شده است و در مجموع نیز در شبکه بزرگراه نواب چند اقدام بزرگ انجام خواهیم داد.

شهردار منطقه 10 با بیان اینکه جابجایی ایستگاه های اتوبوس از وسط بزرگراه به سمت راست کمک به افرایش ایمنی تردد شهروندان کرد گفت : باتوجه به اصلاح هندسی های انجام شده در سطح منطقه ، نسبت به سال گذشته 37 درصد کاهش تصادفات را داشته ایم.


بیوگرافی مهدی اخ الصنایع

مهدی اخ الصنایع متولد تهران از مدیران توانمند اجرایی و با سابقه در حوزه مدیریت شهری است.

او دارای مدرک کارشناسی مدیریت از دانشگاه علامه طباطبایی و کارشناسی ارشد مدیریت از دانشگاه تهران است .

اخ الصنایع تجربه چندین ساله در بدنه شهرداری تهران را دارد.

  • تاریخ: دوشنبه, 23 بهمن 1402
  • برگرفته از: ایسنا

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن