ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، پویا خوشنام و فوت پویا خوشنام و بیماری پویا خوشنام و بیوگرافی پویا خوشنام و اخبار پویا خوشنام و حواشی پویا خوشنام و پویا خوشنام کیست و پویا خوشنام کجاست و چه خبر از پویا خوشنام و پویا خوشنام اهل کجاست و پویا خوشنام در بیمارستان و علت مرگ پویا خوشنام و درگذشت پویا خوشنام در نم نمک.

بیوگرافی شهید پویا خوشنام بسیجی نورآبادی

روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج سپاه ممسنی از شهادت دومین بسیجی که طی درگیری اخیر در حادثه تروریستی کور مورد هدف قرار گرفته بود در یکی از بیمارستان های شیراز خبر داد.بیوگرافی پویا خوشنام بسیجی نورآبادی + نحوه شهادتبیوگرافی پویا خوشنام بسیجی نورآبادی + نحوه شهادت

به گزارش نم نمک از شیراز ، روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج سپاه ممسنی اعلام کرد : دومین بسیجی که در درگیری اخیر در حادثه تروریستی کور مورد هدف قرار گرفته بود در بیمارستان شیراز به شهادت رسید.

پویا خوشنام متولد 1380 یکی از چهار بسیجی ممسنی است که در شامگاه 25 شهریور توسط دو راکب موتور سوار در میدان معلم شهر نورآباد مورد هدف قرار گرفته بود.

شامگاه جمعه دو عامل ناشناس در عملیاتی کور چهار نفر از بسیجیان مدافع امنیت در «نورآباد ممسنی» را مصدوم کرده که یاسر شجاعیان در شامگاه جمعه و پویا خوشنام در روز دوشنبه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

  • تاریخ: دوشنبه, 27 شهریور 1402
  • برگرفته از: فارس

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن

2 نظرها

  • بنده خدا پنج شنبه, 30 شهریور 1402 11:28 توسط بنده خدا

    گریه دختر یاسر شجاعیان تن هر آزاده ای را به لرزه در می آورد کجایند این از خدا بی خبران.......

  • علی چهارشنبه, 29 شهریور 1402 15:11 توسط علی

    ?شهادتت مبارک... تا ظهور پای انقلاب اسلامی هستیم...