ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، یاسر شجاعیان و فوت یاسر شجاعیان و بیماری یاسر شجاعیان و بیوگرافی یاسر شجاعیان و اخبار یاسر شجاعیان و حواشی یاسر شجاعیان و یاسر شجاعیان کیست و یاسر شجاعیان کجاست و چه خبر از یاسر شجاعیان و یاسر شجاعیان اهل کجاست و یاسر شجاعیان در بیمارستان و علت مرگ یاسر شجاعیان و درگذشت یاسر شجاعیان در نم نمک.

بیوگرافی شهید یاسر شجاعیان بسیجی نورآبادی

شامگاه جمعه و در عملیاتی کور دو عامل ناشناس به سمت بسیجیان مدافع امنیت در شهرستان ممسنی سه نفر مصدوم شده و «یاسر شجاعیان» در این حادثه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.بیوگرافی یاسر شجاعیان بسیجی نورآبادی + نحوه شهادتبیوگرافی یاسر شجاعیان بسیجی نورآبادی + نحوه شهادت

به گزارش نم نمک، «یاسر شجاعیان» شهید مدافع امنیت شامگاه جمعه در تیراندازی کور دو نفر ناشناس به سمت نیروهای بسیجی مدافع امنیت در شهرستان نورآباد ممسنی به شهادت رسید.

یاسر شجاعیان متولد 1375 از اهالی شهرستان نورآباد ممسنی است که شغل وی کارگری بود اما با توجه به حساسیت وی در خصوص تأمین امنیت جامعه در این بخش نیز فعالیت داشت.

وی از جمله نیروهای بسیجی تأمین کننده امنیت و دارای یک فرزند دختر است.

در این حادثه که شامگاه جمعه اتفاق افتاد «پویا خوشنام، عارف قره قانی نیا و اسماعیل محمدی‌» نیز مجروح شده که در بیمارستان‌های شیراز در حال دریافت خدمات درمانی هستند.

  • تاریخ: یکشنبه, 26 شهریور 1402
  • برگرفته از: مهر

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نظر دادن