ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، مرتضی قربانی برای مدت 4 سال به عنوان رییس فدراسیون تیراندازی انتخاب شد.

مرتضی قربانی رییس فدراسیون تیراندازی شد

به گزارش نم نمک ، مجمع انتخاباتی فدراسیون تیراندازی امروز شنبه سی ام بهمن 1400 ساعت 10 صبح برای انتخاب رییس و اعضای هیأت رییسه فدراسیون در آکادمی ملی المپیک برگزار شد. ریاست این مجمع را محمد پولادگر به عهده داشت و فضل الله باقرزاده ، نماینده کمیته ملی المپیک بود. در پایان رای گیری ، مرتضی قربانی با 32 رای از مجموع 57 آرای ماخوذه به عنوان رییس فدراسیون انتخاب شد.مرتضی قربانی رییس فدراسیون تیراندازی کیست؟ + بیوگرافیمرتضی قربانی رییس فدراسیون تیراندازی کیست؟ + بیوگرافی

هم چنین مقصودی 18 رای و ابوالحسنی 7 رای کسب کردند.

انتخابات این فدراسیون طبق اعلام وزارت ورزش قرار بود 21 دی انجام شود که به دلایل نامشخص به تعویق افتاد. علی دادگر پیش از این رییس فدراسیون تیراندازی بود که تیر 1400 با پایان دوره چهار ساله ریاستش به عنوان سرپرست انتخاب شد اما در آبان ماه وزارت ورزش مهدی مبینی را به عنوان سرپرست جایگزین دادگر کرد.

رضا ابوالحسنی ، ابراهیم برخورداری ، حسین زکی زاده ، کبری غیاثی ، مرتضی قربانی ، داود کرمی و حبیب مقصودی اسامی نهایی نامزدهای تایید صلاحیت شده مجمع انتخاباتی فدراسیون تیراندازی بود که زکی زاده ، غیاثی و برخورداری به نفع قربانی و کرمی به نفع مقصودی کنار رفتند. همچنین رضا ملک محمدی و سعید محمدی دوست نیز با وجود تایید صلاحیت به دلیل موضوع بازنشستگی از دور رقابت کنار رفتند. نام علی دادگر نیز در میان تایید صلاحیت ها قرار نداشت.

بیوگرافی

مرتضی قربانی در سال 1336 در شهرستان برخوار ، اصفهان زاده شد. او در سال 1358 با تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، به این نهاد پیوست و از اولین نیروهای سپاه پاسداران بود

همسر مرتضی قربانی ، شهناز اشکیان ، از نیروهای داوطلبی بوده که در مناطق جنگی برای کمک به نیروهای ایرانی حضور داشته است و نسبت فامیلی نیز با او دارد. همسر قربانی گفته است : «بعد از عملیات بیت المقدس ، برای دیدار خانواده به اصفهان آمدم. همان زمان بود که آقا مرتضی به خواستگاری آمد. در آن زمان فرمانده لشکر 25 کربلا بود.» این زوج در ابتدای زندگی شان شهرک بهشتی اهواز مستقر شدند. همسرش می گوید که هر سه تا چهار ماه یک بار از شهری به شهر دیگر منتقل می شدند. به طوریکه فرزند اول شان در اهواز و فرزند دوم شان در ایلام به دنیا آمده است.

  • تاریخ: یکشنبه, 01 اسفند 1400
  • برگرفته از: ایسنا

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن