ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

فریبرز عرب نیا که مدتی است در کانادا زندگی می کند مدتی قبل با انتشار پستی کارابران را با افشای شغلش در آنجا متعجب کرد و بدون خجالت منبع درآمد زندگی اش را در خارج اعلام کرد. فریبرز عرب نیا اعلام کرد که از ایران ارز خارج نکرده است و مخاجر زندگی اش در کانادا را از طریق کار کردن تامین می کند.

فریبرز عرب نیا الان کجاست؟

فریبرز عرب نیا که مدتی است در کانادا زندگی می کند مدتی قبل با انتشار پستی کارابران را با افشای شغلش در آنجا متعجب کرد و بدون خجالت منبع درآمد زندگی اش را در خارج اعلام کرد. فریبرز عرب نیا اعلام کرد که از ایران ارز خارج نکرده است و مخارج زندگی اش در کانادا را از طریق کار کردن تامین می کند.فریبرز عرب نیا الان کجاست؟فریبرز عرب نیا الان کجاست؟

او گفت که در کانادا به شغلی غیر هنری و انسان دوستانه مشغول است. فریبرز عرب نیا گفت : من راننده بیماران هستم و آنها را جا به جا می کنم.

با شنیدن این شغل کاربران فضای مجازی بسیار متعجب شدند اما این آقای بازیگر با افتخار از شغلش صحبت کرد و این کار را یک حرکت انسان دوستانه دانست.

فریبرز عرب نیا اعلام کرد که از ایران ارز خارج نکرده است و مخارج زندگی اش در کانادا را از طریق کار کردن تامین می کند. او گفت که در کانادا به شغلی غیر هنری و انسان دوستانه مشغول است. فریبرز عرب نیا گفت : من راننده بیماران هستم و آنها را جا به جا می کنم.


بیوگرافی فریبرز عرب نیا

فریبرز عرب نیا متولد 25 فروردین 1343 بازیگر ، نویسنده ، و کارگردان ایرانی است. او در آثار کارگردانان نامداری چون بهرام بیضایی ، مسعود کیمیایی ، داوود میرباقری ، فرزاد موتمن و بهروز افخمی بازی کرده است.

  • تاریخ: سه شنبه, 30 آبان 1402

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن