اصغر کفشچیان مقدم و فوت اصغر کفشچیان مقدم و بیماری اصغر کفشچیان مقدم و اخبار اصغر کفشچیان مقدم و حواشی اصغر کفشچیان مقدم و اصغر کفشچیان مقدم کیست و اصغر کفشچیان مقدم کجاست و چه خبر از اصغر کفشچیان مقدم و اصغر کفشچیان مقدم در بیمارستان و علت مرگ اصغر کفشچیان مقدم و درگذشت اصغر کفشچیان مقدم در نم نمک.

اصغر کفشچیان مقدم درگذشت

اصغر کفشچیان مقدم ، طراح ، نقاش و هنرمند حوزه های جدید به دلیل اثرات ناشی از ابتلاء به ویروس کرونا در سن 58 سالگی درگذشت.دکتر اصغر کفشچیان مقدم درگذشت + بیوگرافی و علت مرگدکتر اصغر کفشچیان مقدم درگذشت + بیوگرافی و علت مرگ

اصغر کفشچیان مقدم دوشنبه 19 مهر ماه به دلیل اثرات ناشی از ابتلاء به ویروس کرونا دار فانی را وداع گفت و پس از درگذشت علی گلستانه ، بار دیگر فضای هنرهای تجسمی را در عزای سختی فرو برد.

ریحانه کفشچیان مقدم فرزند این هنرمند با تایید خبر ، درباره دلیل درگذشت وی ، چنین اظهار کرد : «پدرم کرونا را رد کرد اما بدنش کشش نداشت و در نهایت ایست قلبی کردند.»

او درباره نحوه برگزاری مراسم خاکسپاری اصغر کفشچیان مقدم گفت : «در تلاش هستیم تا ایشان را در شهر خودشان یعنی مشهد به خاک بسپاریم.»

بیوگرافی

اصغر کفشچیان مقدم هنرمند متولد سال 1342 در شهر مشهد بود. وی که دارای دکترای هنرهای تجسمی بود ، به عنوان طراح ، نقاش و هنرمند حوزه هنرهای جدید فعالیت داشت.

این پژوهشگر هنر ، عضو هیات علمی و استادیار پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران بود.

زنده یاد کفشچیان مقدم پژوهشگر و هنرمند پرکاری بود که از سوابق او می توان به انتشار کتاب ، مقاله و شرکت در نمایشگاه های متعدد داخلی و خارجی اشاره کرد.

  • تاریخ: دوشنبه, 19 مهر 1400
  • برگرفته از: ایسنا

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.