ایرج یکه زارع و فوت ایرج یکه زارع و بیماری ایرج یکه زارع و اخبار ایرج یکه زارع و حواشی ایرج یکه زارع و ایرج یکه زارع کیست و ایرج یکه زارع کجاست و چه خبر از ایرج یکه زارع و ایرج یکه زارع در بیمارستان و علت مرگ ایرج یکه زارع و درگذشت ایرج یکه زارع در نم نمک.

درگذشت یک کاریکاتوریست قدیمی به دلیل عوارض کرونا

ایرج یکه زارع کاریکاتوریست پیشکسوت کشور به دلیل عوارض ناشی از ابتلا به ویروس کرونا ساعتی پیش در سن 80 سالگی در منزل درگذشت.ایرج یکه زارع کاریکاتوریست درگذشت + بیوگرافی و علت مرگایرج یکه زارع کاریکاتوریست درگذشت + بیوگرافی و علت مرگ

بیوگرافی

به گزارش نم نمک ، موسسه هنرمندان پیشکسوت اعلام کرد ، «ایرج یکه زارع دی ماه سال 1320 در تهران به دنیا آمد. او کار خود با نقاشی آغاز کرد و کم کم به سمت کاریکاتور کشیده شد.

یکه زارع خوش نام سال های دور این روزها نامش برای جوان های حوزه کاریکاتور هم آشنا نیست و سال هاست به دلایل شخصی و کاری دست از کشیدن کاریکاتور کشیده و خیلی ها او را نمی شناسند ، اما آثار او بسیار قوی و خلاقانه است.»

ایرج زارع دی ماه سال 1320 در تهران به دنیا آمد. او ابتدا به نقاشی علاقه داشت و کم کم به سمت کاریکاتور کشیده شد. سال 45 کارش را با مجله توفیق شروع کرد و سال 47 از توفیق بیرون آمد و به مجله کاریکاتور رفت.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.