حسین مقدم و فوت حسین مقدم و بیماری حسین مقدم و اخبار حسین مقدم و حواشی حسین مقدم و حسین مقدم کیست و حسین مقدم کجاست و چه خبر از حسین مقدم و حسین مقدم در بیمارستان و علت مرگ حسین مقدم و درگذشت حسین مقدم در نم نمک.

درگذشت پیشکسوت تئاتر مشهد

حسین مقدم با نام اصلی سیدابراهیم مشمول مقدم ، پیشکسوت تئاتر و نمایش مشهد ، دوشنبه ، 20 مهر ماه ، به دلیل عارضه نارسایی کبد از دنیا رفت.حسین مقدم بازیگر درگذشت + بیوگرافی و علت مرگحسین مقدم بازیگر درگذشت + بیوگرافی و علت مرگ

کریم جشنی ، رئیس انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی اظهار کرد : حسین مقدم از پیشکسوتان هنر نمایش بود که سابقه بازی در چندین سریال ، فیلم و مجموعه تلویزیونی را در کارنامه خود داشت و اکثر هنرمندان او را به عنوان عمو حسین می شناختند و با او خاطرات بسیاری داشتند.

وی با اشاره به دلیل فوت این پیشکسوت تئاتر خاطرنشان کرد : مقدم عارضه نارسایی کبدی داشت و با این که تحت درمان بود و در نوبت پیوند کبد قرار داشت اما اجل به او مهلت نداد و ساعتی پیش از دنیا رفت.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی ادامه داد : مهم ترین بازی های حسین مقدم در عرصه تئاتر ، ایفای نقش «رستم» در نمایش بازی نامه استاد صابری و نقش «قاسم جیگرکی» در نمایش دلبسته بود که در اذهان مخاطبان تئاتر ماندگار شده است.

  • تاریخ: چهارشنبه, 21 مهر 1400
  • برگرفته از: ایسنا

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.