ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

 در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، سانجی گادوی و فوت سانجی گادوی و بیماری سانجی گادوی و بیوگرافی سانجی گادوی و اخبار سانجی گادوی و حواشی سانجی گادوی و سانجی گادوی کیست و سانجی گادوی کجاست و چه خبر از سانجی گادوی و سانجی گادوی در بیمارستان و علت مرگ سانجی گادوی و درگذشت سانجی گادوی در نم نمک.

مرگ کارگردان «انفجار» در 56 سالگی

«سانجی گادوی» کارگردان سری فیلم های بالیوودی پرفروش «انفجار» بر اثر حمله قلبی در سن 56 سالگی درگذشت.علت فوت سانجی گادوی کارگران هندی + بیوگرافیعلت فوت سانجی گادوی کارگران هندی + بیوگرافی

به گزارش نم نمک به نقل از تایمز آو ایندیا ، «سانجی گادوی» فیلمساز و کارگردان هندی که به خاطر ساخت فیلم های اکشن و بسیار موفق «انفجار» (Dhoom) شهرت داشت ، در فاصله چندروز تا 57 سالگی درگذشت. 

بر اساس اعلام رسانه های هندی ، «گادوی» در حومه بمبئی در حال پیاده روی صبحگاهی بود که دچار درد قفسه سینه شد و به سرعت به بیمارستان منتقل شد و بر اثر حمله قلبی درگذشت.

این سینماگر در سال 2004 فیلم «انفجار» و همچنین دنباله آن «انفجار 2» را در سال 2006 را کارگردانی کرد ، که هر دو موفقیت های تجاری بزرگی در گیشه به شمار می روند و قسمت دوم در زمان اکران به عنوان پرفروش ترین فیلم هندی تمام دوران تبدیل شد و هفتمین فیلم پرفروش تاریخ سینمای هند در کشورهای خارجی است. 


بیوگرافی سانجی گادوی

سانجی گادوی متولد 22 نوامبر 1965 کارگردان فیلم ، و فیلم نامه نویس اهل هند بود.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن