میکی کوهن و فوت میکی کوهن و بیماری میکی کوهن و بیوگرافی میکی کوهن و اخبار میکی کوهن و حواشی میکی کوهن و میکی کوهن کیست و میکی کوهن کجاست و چه خبر از میکی کوهن و میکی کوهن در بیمارستان و علت مرگ میکی کوهن و درگذشت میکی کوهن در نم نمک.

درگذشت بازیگری در 90 سالگی

«میکی کوهن» آخرین بازمانده از نسل بازیگران فیلم کلاسیک «بر باد رفته» در سن 90 سالگی در شهر ناپل ایتالیا درگذشت.میکی کوهن بازیگر بر باد رفته درگذشت + بیوگرافیمیکی کوهن بازیگر بر باد رفته درگذشت + بیوگرافی

به گزارش نم نمک به نقل از مجله پیپل ، «میکی کوهن» در دهه های 1930 و 1940 میلادی ، کودک بازیگری بود که فهرست بلند فیلم هایش ، آثاری چون «بر باد رفته» و «اتوبوسی به نام هوس» را شامل می شد و او آخرین بازمانده از نسل بازیگران فیلم «بر باد رفته» بود که در نقش «بیو ویلکس» فرزند اشلی و ملانی ویلکس بازی می کرد که توسط «لسلی هاوارد» و «اولیویا دی هاویلند» بازی می شد.

با وجود رابطه مادر و پسری «میکی کوهن» و «دی هاویلند» در فیلم «بر باد رفته» ، این دو هرگز بار دیگر در کنار هم مقابل دوربین نرفتند. «کوهن» در 2017 به روزنامه ایتالیایی ناپل دیلی نیوز گفت که اولین ملاقاتش با دی هاویلند تا سال 2006 در 90 سالگی این بازیگر برنده اسکار اتفاق نیفتاد و تا زمان مرگش در سال 2020 هر سال در روز تولدش با او تماس می گرفته است.

پنج سال بعد پس از شکست دادن صدها کودک کاندید برای بازی در فیلم «بر باد رفته» ، او در فیلم هایی چون «خوارز» با بازی «پل مونی» و «بت دیویس» ، «رودخانه سرخ» در نقش پسرخوانده «جان وین» و در نقش مقابل «جیمز استوارت» در فیلم «پیکان شکسته» ظاهر شد.

یکی از آخرین نقش های او در سال 1951 رقم خورد که در آن نقشی را در کنار «ویوین لی» ستاره «بر باد رفته» در فیلم «اتوبوسی به نام هوس» ایفا کرد. با این نقش ، «کوهن» در نهایت در هر دو فیلمی که «ویوین لی» برای آنها جایزه اسکار گرفت ، با او همبازی بوده است.

او آخرین بازی خود را در سال 1957 در سه اپیزود از سریال «آلفرد هیچکاک تقدیم می کند» محسوب شبکه CBS تجربه کرد و سپس شغلی در هواپیمایی آمریکن ایرلاین به دست آورد و تا بازنشستگی در سال 1995 در آنجا مشغول به کار بود.

فیلم چهار ساعته «بر باد رفته» در سال 1939 به کارگردانی «ویکتور فلمینگ» به سینما آمد و «کلارک گیبل» و «ویوین لی» ایفای دو نقش اصلی آن را بر عهده داشتند. «لسلی هاوارد» ، «اولیویا دی هاویلند» ، «هتی مک دنیل» و «ان رادرفورد» از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

«بر باد رفته» که با احتساب تورم ، پرفروش ترین فیلم تاریخ سینماست ، جوایز متعددی را از آن خود کرد که از میان آن ها می توان به چهار جایزه اسکارِبهترین فیلم ، بهترین کارگردان ، بهترین نقش اول زن برای «ویوین لی» و بهترین نقش مکمل زن برای «هتی مک دنیل» اشاره کرد.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.