ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

سرمربی اوکراین از الکساندر چفرین ، رئیس یوفا به دلیل ترجیح دادن ایتالیا برای صعود به یورو 2024 نسبت به اوکراین انتقاد کرد.

عصبانیت سرمربی اوکراین به خاطر اظهارنظر جنجالی رئیس یوفا

به گزارش نم نمک و به نقل از ساکرنت ، ایتالیا ، قهرمان اروپا باید در شهر لورکوزن آلمان در دیداری حساس به مصاف تیم ملی اوکراین برود. ایتالیا در صورت پیروزی یا مساوی جواز حضور در یورو را به دست خواهد آورد. تمام بازی های خانگی اوکراین در گروه C به دلیل حمله روسیه به این کشور در مکان های بی طرف برگزار شده است.سرهی ربروف الان کجاست؟ + بیوگرافیسرهی ربروف الان کجاست؟ + بیوگرافی

یک برد برای اوکراین کافی است تا این تیم جواز حضور در یورو را به دست بیاورد. ایتالیا پس از ناکامی در راه انتخابی جام جهانی 2018 و 2022 به دنبال رسیدن به یورو 2024 است. چفرین ماه گذشته عناون کرد که می خواهد ایتالیا به فینال یورو 2024 برسد.

چفرین به رسانه ایتالیایی لاپرس گفت : ایتالیا باید به یورو 2024 صعود کند ، در غیر این صورت فاجعه خواهد بود. تیم ملی ایتالیا خیلی مهم است و فکر می کنم اوکراین را شکست خواهد داد.

سرهی ربروف ، سرمربی اوکراین از الکساندر چفرین ، رئیس یوفا انتقاد کرد. مهاجم سابق دیناموکیف ، تاتنهام و وستهام در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی خود در لورکوزن گفت که این اظهارات فقط به انگیزه بیشتر بازیکنانش برای صعود کمک کرده است. در این گروه انگلیس پیش از این توانست با کسب رتبه نخست جواز صعود به دور بعدی را به دست بیاورد.

می توانند بازیکنان مرا عصبانی تر و باانگیزه تر کنند

ربروف گفت : ما به آنچه چفرین گفته است علاقه ای نداریم. وظیفه ما این نیست که روی چنین نظراتی تمرکز کنیم. اما تنها کاری که آنها واقعاً می توانند انجام دهند این است که روی بازیکنان من تأثیر بگذارند تا آنها را عصبانی تر و باانگیزه تر کنند. من فکر می کنم ما شانس خوبی داریم. این بازی با بازی در سن سیرو متفاوت است. این بار استادیوم پر خواهد بود که از ما حمایت می کند. ما اخیرا در برمن بازی کردیم و حمایت بزرگی حس کردیم. بسیاری از اوکراینی ها در ورزشگاه بودند. من مطمئن هستم که اینجا هم همینطور خواهد بود ، یک استادیوم پر شرایط متفاوتی ایجاد خواهد بود. وقتی با انگلیس یا ایتالیا بازی می کنیم ، قضیه متفاوت است. این بازی زمانی است که باید چهره خود را نشان دهیم. ما در ایتالیا اشتباهات زیادی مرتکب شدیم اما مسئولیت خود را در این بازی و آنچه را باید انجام دهیم ، درک می کنیم.


بیوگرافی سرهی ربروف

سرهیای ربروف متولد 3 ژوئن 1974 بازیکن سابق فوتبال و مربی کنونی اهل اوکراین است.

  • تاریخ: دوشنبه, 29 آبان 1402

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن