ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

سخنگوی باشگاه استقلال به اخبار ساعات گذشته مبنی بر تشکیل پرونده برای این تیم در کمیته انضباطی در ارتباط با کارگروه ناظر بر قراردادهای حرفه ای فوتبال واکنش نشان داد.

سمیعی : استقلال پرونده ندارد ، پرسپولیس دو پرونده انضباطی دارد!

به گزارش نم نمک ، ساعاتی قبلی خبری در ارتباط با تشکیل پرونده برای تیم استقلال مبنی بر رعایت نشدن برخی قوانین مرتبط با قراردادهای حرفه ای فصل جدید فوتبال ایران منتشر شد که در چند ماه گذشته منجر به کاهش چند امتیاز از پرسپولیس و سپاهان شده است.فرشید سمیعی الان کجاست؟ + بیوگرافیفرشید سمیعی الان کجاست؟ + بیوگرافی

فرشید سمیعی ، عضو هیات مدیره استقلال و سخنگوی این باشگاه درباره تشکیل پرونده برای این تیم به طرفیت کارگروه نظارت بر قراردادهای حرفه ای گفت : طبق استعلامی که از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گرفته ایم ، هیچ گزارشی بابت استقلال به این کمیته نرفته و تنها پرونده ای که در یک هفته اخیر در کمیته انضباطی بوده ، پرونده مالیات دو مربی خارجی پرسپولیس است که در فرآیند رسیدگی است. خیال هواداران راحت باشد. استقلال هیچ تخلفی نکرده است.

وی افزود : تا این لحظه پرونده ای از ما به کمیته انضباطی نرفته و در صورت ارجاع پرونده هم واحد حقوقی آمادگی دفاع از حقانیت استقلال را دارد.

همچنین رضا جاودانی ، عضو و معاون کمیته انضباطی نیز در گفت وگوی کوتاه با ایسنا اعلام کرد که هنوز پرونده ای در ارتباط با استقلال به این کمیته ارجاع نشده است.


بیوگرافی فرشید سمیعی

فرشید سمیعی متولد تهران مدیر ورزشی اهل ایران است.

فرشید سمیعی سابقه معاون حقوقی و قراردادهای استقلال و همچنین عضویت در هیات مدیره استقلال و سخنگوی این باشگاه را در کارنامه خود دارد.

  • تاریخ: دوشنبه, 29 آبان 1402
  • برگرفته از: ایسنا

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن