دومنک تورنت ، کمک سابق پپ گواردیولا ، فاش کرد که نشستن روی نیمکت تیم ملی برزیل برای سرمربی فعلی منچسترسیتی جذاب خواهد بود.

تورنت که از زمان حضور گواردیولا در بارسلونا دستیار او بود ، تا دو فصل قبل کمک اول این مربی اسپانیایی بود و به همراه او به افتخارات زیادی دست پیدا کرد.گواردیولا دوست دارد سرمربی برزیل شودگواردیولا دوست دارد سرمربی برزیل شود

گواردیولا که چهارمین فصل حضورش در منچسترسیتی را سپری می کند ، پیش از این بارسا و بایرن هم به ترتیب 4 و 3 فصل مربیگری کرد و با توجه به اینکه تنها یک سال از قراردادش با سیتی باقی مانده ، شایعات زیادی در مورد مقصد بعدی اش شنیده می شود؛ به ویژه اینکه سیتی از حضور در رقابت های دو فصل آینده لیگ قهرمانان محروم شده و این می تواند دلیل کافی برای جدایی او را فراهم کند.

در این بین ، تورنت ادعا کرد که امکان نشستن روی نیمکت سلسائو ، گزینه ای جذاب برای این مربی کاتالانی خواهد بود.

او به گلوبو اسپورته گفت : " پپ می تواند تیم ملی برزیل را به خوبی هدایت کند- و من مطمئنم که می تواند باعث پیشرفت این تیم شود. اگر پپ در یک کار خوب باشد ، آن بهتر کردن تیم هاست. او به مربیگری در هر تیم سطح بالایی ، علاقه مند است زیرا می داند که بدون بازیکنان خوب ، نمی توان به چیزی دست یافت.

او علاقه خاصی به بازیکنان برزیلی دارد. او در بارسلونا ، بایرن و سیتی با بازیکنان برزیلی کار کرد. در واقع ، او بازیکنان برزیلی را ترجیح می دهد زیرا آنها بازیکنانی چند پسته هستند و می توانند با هر سبک بازی ای انطباق پیدا کنند."

  • تاریخ: شنبه, 08 تیر 1398
  • برگرفته از: ایسنا
این مطلب مفید بود؟
گواردیولا دوست دارد سرمربی برزیل شود
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,650