باران کوثری

در ادامه خلاصه داستان فیلم بی همه چیز و بازیگران فیلم بی همه چیز و عکس پشت صحنه فیلم بی همه چیز و بیوگرافی بازیگران فیلم سینمایی بی همه چیز و حواشی فیلم بی همه چیز و عوامل ساخت فیلم بی همه چیز را در نم نمک ببینید.

در ادامه با بیوگرافی بازیگران فیلم سینمایی گیج گاه به کارگردانی عادل تبریزی و تهیه کنندگی میرولی الله مدنی و خلاصه داستان فیلم سینمایی گیج گاه با شما در نم نمک خواهیم بود.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی کشتارگاه به کارگردانی عباس امینی و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی با شما در نم نمک خواهیم بود.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی عامه پسند ساخته سهیل بیرقی با شما در نم نمک خواهیم بود.

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به بیست و پنجمین روز از مهرماه رسیدیم. امروز 25 مهر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 25 مهر اشاره میکنیم.

سری به آرشیو عکس های قدیمی باران کوثری زدیم و عکس هایی از کودکی ، نوجوانی و جوانی این بازیگر کشورمان را گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

در این بخش از نم نمک می پردازیم به به معرفی برخی از بازیگران و هنرمندان و سینماگران که به واسطه حضور پدرشان در سینما وارد حرفه شان شده اند که بسیاری از آنها با موفقیت در کارشان هویت مستقلی پیدا کرده اند.

در کنار بازیگرانی که نقش مادر را در سینما بازی کرده و می کنند، سینماگرانی هم هستند که فرزندانشان در حوزه های مختلف سینما فعالیت دارند و بسیاری از آنها به واسطه ی فعالیت هنری مادرشان وارد حرفه شان شده اند.

کاربران آنلاین : 2,530