در یک مطالعه جدید، در طی 31 سال، که بین 30 هزار نفر فرد بالغ انجام شد، روزانه 1 و نیم عدد تخم مرغ بزرگ می خوردند، و در آخر احتمال بروز بیماری های قلبی در آنها 17 درصد افزایش پیدا کرد.

عوارض خوردن زیاد تخمه مرغ

بررسی ها و مطالعات اخیر ادعا می کنند که خوردن بیش از یک عدد تخم مرغ در روز ، خطر ابتلا به حمله قلبی یا سکته را افزایش می دهد. به گزارش "سان" خوردن بیش از یک عدد تخم مرغ در روز خطر ابتلا به حمله قلبی یا سکته را افزایش می دهد ، زیرا آنها سرشار از کلسترول می باشند.در یک مطالعه جدید ، در طی 31 سال ، که بین 30 هزار نفر فرد بالغ انجام شد ، روزانه 1 و نیم عدد تخم مرغ بزرگ می خوردند ، و در آخر احتمال بروز بیماری های قلبی در آنها 17 درصد افزایش پیدا کرد.عوارض و مضرات خوردن روزانه بیش از یک تخم مرغعوارض و مضرات خوردن روزانه بیش از یک تخم مرغ

مصرف روزانه تخمه مرغ

مضرات خوردن روزانه بیش از یک تخم مرغ

پروفسور کاترین تاکر ، از دانشگاه ماساچوست گفت : "حتی افرادی که دارای رژیم های سالم غذایی هستند هم اثرات مضر مصرف بالای تخم مرغ و کلسترول را در بر خواهند داشت و برایشان بسیار ناسالم خواهد بود. او همچنین افزود : اگر چه تخم مرغ سرشار از مواد معدنی مفید است ، اما بهتر است که افراد از خوردن هر روزه تخم مرغ دوری کنند.

خوردن تخم مرغ زیاد

عوارض خوردن زیاد تخم مرغ

چنانچه در بخش های قبلی سلامت نم نمک هم گفته شد تخم مرغ ، به خصوص زرده تخم مرغ ، سرشار از کلسترول هستند - یک عدد تخم مرغ بزرگ 50 گرمی ، حاوی حدود 186 میلی گرم کلسترول است ، و مصرف بیش از حد آن بسیار مضر است و به سلامتی بدن آسیب خواهد زد. این مطالعه که به مدت 31 سال متوالی و هر روزه انجام شد ، در مجله انجمن پزشکی منتشر شده است.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی