کرم دور چشم و اشتباهات کرم دور چشم و بهترین کرم دور چشم برای زیر 30 سال و بهترین کرم دور چشم لیراک و کرم دور چشم کلینیک و کرم دور چشم درمالیفت و کرم دور چشم وچه و کرم دور چشم نئودرم و کرم دور چشم سینره و اشتباهات خانم ها در استفاده از کرم دورچشم و چند اشتباه اصلی استفاده از کرم چشم در خانم ها را در نم نمک مشاهده نمایید.

اشتباهات رایج خانم ها در استفاده از کرم دورچشم

کرم دور چشم یک کرم معجزه آسا برای هر کسی است که مشکلاتی در زیر چشم خود دارد ، مثل پف زیر چشم یا تیرگی زیر چشم. همچنین می تواند برای افرادی که دارای چروک ها و مشکلاتی در اطراف چشم هستند نیزموثر باشد.اشتباهات رایج خانم ها در استفاده از کرم دورچشماشتباهات رایج خانم ها در استفاده از کرم دورچشم

استفاده از کرم دور چشم مناسب؛ باعث می شود که از شر همه این مشکلات خلاص شوید و بتوانید علائم پیری اطراف چشم را بهبود ببخشید. اگر از کرم دور چشم به طرز صحیح استفاده کنید ، مطمئن باشید که نتیجه می گیرید اما اگر تفاوتی را در پوست اطراف چشم خود مشاهده نکردید ، احتمالاً به این دلیل است که اشتباهاتی را حین استفاده از این کرم مرتکب می شوید. در این قسمت از بهداشت و سلامت نم نمک اشتباهات استفاده از کرم دور چشم را به شما معرفی می کنیم و می گوییم که چگونه در سریع ترین زمان ممکن از آن ها جلوگیری کنید.

- استفاده زیاد از کرم :

هیچ نیازی برای استفاده زیاد از کرم دور چشم نیست. قسمتی که از کرم دور چشم استفاده می کنید ، باید قسمت کوچکی باشد. سعی کنید از مقدار کمی کرم استفاده کنید. استفاده زیاد هرگز به از بین بردن سریع تر مشکل کمک نمی کند ، بلکه منافذ پوست شما را می بندد و باعث ایجاد مشکلات پوستی خواهد شد.

کرم دور چشم

- استفاده از کرم روی پوست خشک :

کرم دور چشم مانند کرم های دیگر روی پوست مرطوب بهتر عمل می کند ، سریع تر جذب می شود و می تواند عملکرد بهتری از خودش داشته باشد.

استفاده کرم دور چشم

- مالیدن پوست زیر چشم به طرز خشن :

چنانچه بارها در مطالب مختلف پوست و موی نم نمک گفته ایم و حتما می دانید پوست صورت حساس تر از پوست بدن شماست بنابراین هرگز نباید آن را با خشونت زیاد مالش دهید زیرا باعث ایجاد چین و چروک و خطوط پوستی می شود. پس از انجام این کار خودداری کنید.

طرز استفاده کرم دور چشم

- استفاده از کرم دور چشم در یک قسمت غلط :

کرم دور چشم را بیش از حد نزدیک به چشمان خود استفاده نکنید زیرا عاملی برای حساسیت می باشد. پس از این کار اجتناب کنید. کرم حداقل باید دو و نیم سانت زیر مژه پایین باشد و برای قسمت بالا هم باید دقیقاً زیر ابرو اعمال شود.

استفاده غلط کرم دور چشم

* فراموش نکنید که اولین اشتباه در استفاده از کرم دور چشم و هرنوع محصول آرایشی بهداشتی دیگر انتخاب محصول نامناسب و بی کیفیت است پس همیشه در خرید دقت لازم را به خرج دهید و از یک راهنمای خوب در این زمینه استفاده کنید.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی