انتقال کرونا و کدام رده های سنی کرونا را بیشتر انتقال می دهند؟ و انتقال بیشتر ویروس کرونا در این رده های سنی و رده های سنی که کرونا را بیشتر انتقال می دهند را در نم نمک مشاهده نمایید.

کدام رده های سنی کرونا را بیشتر انتقال می دهند؟

مقامات رسمی مربوط به سلامت ، در طول شیوع بیماری کرونا اغلب با عموم جامعه در ارتباط هستند. آن ها این گونه بیان کردند که ویروس کرونا اغلب افراد سال خورده را درگیر می کند یا حداقل افراد در سنین بالا در خطرات بیشتری بعد از ابتلا به بیماری کرونا از جمله مرگ و میر هستند. برای یک مدت زمان مشخص ، این گونه به نظر رسیده شد که بسیاری از افراد جوان ، کمتر از قبل به درمان پاسخ می دهند در واقع تجربه نشان می دهد که اگر جوانان مبتلا به این ویروس شوند ، کمی بیشتر از یک سرماخوردگی شدید آن را تجربه می کنند.کدام رده های سنی کرونا را بیشتر انتقال می دهند؟کدام رده های سنی کرونا را بیشتر انتقال می دهند؟

ریسک انتقال کرونا در جوانان

از آن جایی که هنوز هم می دانیم افراد در سنین بالا در معرض ریسک بیشتری از علائم شدید ویروس کرونا هستند اما بسیاری از اطلاعات ما در مورد چگونگی تاثیر گذاری ویروس از جنبه های دیگر تغییر کرده است. در حقیقت افراد جوان مسئول این نوع تغییرات در مطالعات و پیدایش موارد جدید در کل کشور ها هستند.

تحقیقات جدید در رابطه با انتقال ویروس کرونا

چنانچه در بخش سلامت نم نمک می خوانید هم اکنون یک مطالعه جدید انجام شده و نشان می دهد که کودکان و نوجوانان و در کل افراد زیر سن 60 سال ، دو برابر احتمال بیشتری برای انتقال ویروس نسبت به افراد بالای 60 سال دارند.

محققان دانشگاهی ایموری پدیده های مربوط به شیوع بالا را با ویژگی های مختلف مورد بررسی قرار دادند و روی این مورد تحقیق کردند که چگونه سن می تواند سرعت اطلاعات افراد را افزایش دهد و در احتمال انتقال این ویروس اثرگذار باشد.

این تیم تحقیقاتی نزدیک به 10 هزار مورد فرد مبتلا به کووید 19 را مورد آزمایش قرار دادند که این افراد در دپارتمان عمومی گرجستان جمع شده بودند. نتایج این آزمایش مورد بررسی قرار گرفته و با medRxiv به اشتراک گذاشته شد.

مقایسه کرونا در جوانان و کرونا در افراد سالمند

بر اساس تجزیه و تحلیل های موجود ، تیم تحقیقاتی تخمین زدند که کودکان و نوجوانان مبتلا به این ویروس و کل افراد زیر 60 سال ، 2.38 برابر نسبت به افراد بالای 60 سال احتمال انتقال بیشتری دارند. مهم تر این که محققان این مطالعه به این نتیجه رسیدند که گروه سنی یکسان ، ممکن است اصلی ترین عاملان شیوع این ویروس باشند که آن ها را به عنوان یک پدیده تعریف می کنند که می توانند افراد زیادی را مبتلا کنند.

این مطالعه فقط افرادی که در گرجستان بودند را مورد آزمایش قرار داده است. در نتیجه محدودیت هایی در مورد این افراد وجود دارد. اگرچه تخمین هایی که توسط محققان زده شده است ، دقیق به نظر می رسد که چگونه این افراد در وضعیت اجتماعی خود رفتار می کنند.

احتمال بیشتر انتقال کرونا در کودکان و افراد زیر 60 سال

طبق گزارشات موجود از NPR در 30 ژوئن ، در 5 کشور و در گرجستان ، گروه های سنیِ مسئول بیشترین انتقال ویروس در دو هفته اخیر ، گروه سنی بین 18 تا 24، 25 تا 34 و 35 تا 49 بودند.

شاید علت آن خستگی های مربوط به کار یا هر عامل دیگری باشد اما در کل به نظر می رسد که جوانان و کودکان ، خودشان را بیشتر در معرض ویروس کرونا قرار می دهند و آن را با سرعت بیشتری نسبت به افراد سالمند پراکنده می کنند.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن