ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

بیوگرافی

اخبار و اطلاعات در مورد مردم و جامعه

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه میگوییم امروز چندمه؟ و چندمه برج است تاریخ امروز به هجری شمسی و تاریخ امروز به میلادی و تاریخ امروز به قمری و تاریخ امروز در تقویم چیست امروز چندم میلادیه و امروز چندم قمریه تو چه ماهی هستیم امروز چه ماهی از میلادیه و امروز چند شنبه است و ماه قمری امروز را در نم نمک ببینید.

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه میگوییم فردا چندمه؟ و چندمه برج است تاریخ فردا به هجری شمسی و تاریخ فردا به میلادی و تاریخ فردا به قمری و تاریخ فردا در تقویم چیست فردا چندم میلادیه و فردا چندم قمریه تو چه ماهی هستیم فردا چه ماهی از میلادیه و فردا چند شنبه است و ماه قمری فردا را در نم نمک ببینید.

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه مناسبت شمسی فردا و مناسبت میلادی فردا و مناسبتهای فردا و مناسبتهای قمری فردا و مناسبت فردا به میلادی و مناسبت های جهانی فردا و تاریخ قمری فردا در تقویم میلادی و مناسبت های ایرانی فردا و تولدها و درگذشت های مهم فردا و شخصیت های فردا را در نم نمک ببینید.

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه مناسبت شمسی امروز و مناسبت میلادی امروز و مناسبتهای امروز و مناسبتهای قمری امروز و مناسبت امروز به میلادی و مناسبت های جهانی امروز و تاریخ قمری امروز در تقویم میلادی و مناسبت های ایرانی امروز و تولدها و درگذشت های مهم امروز و شخصیت های امروز را در نم نمک ببینید.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور تا روز شنبه خبر داد.

مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف خراسان رضوی گفت : همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان قیمت مصوب هر کیلوگرم زولبیا و بامیه با احتساب خالص فروشی از سوی شورای نظارت استان اعلام شد.

استان های شمالی ، غربی و جنوب غربی با بارش تجمعی معادل 50 تا 75 میلی متر ، پر بارش ترین استان های کشور در هفته جاری خواهند بود.

 مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش برنامه امتحانات نهایی خردادماه 1403 را اعلام کرد.