ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

بیوگرافی

اخبار فوت و درگذشت چهره ها و افراد مشهور

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، افراد معروف و چهره های متولد 27 تیر و بیوگرافی چهره های متولد 27 تیر و درگذشت بازیگران در 27 تیر و هنرمندان فوت شده در بیست و هفت تیر سلبریتی های به دنیا آمده در بیست و هفتم تیر و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، افراد معروف و چهره های متولد 25 تیر و بیوگرافی چهره های متولد 25 تیر و درگذشت بازیگران در 25 تیر و هنرمندان فوت شده در بیست و پنج تیر سلبریتی های به دنیا آمده در بیست و پنجم تیر و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل رفعت هاشم پور دوبلور ، گوینده و صداپیشه سینما و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی رفعت هاشم پور و بیوگرافی دخترش مرجان مقامی و همسرش جلال مقامی و عکس جوانی رفعت هاشم پور و مناجات شعبانیه با صدای رفعت هاشم پور و تشییع رفعت هاشم پور و فرزندان رفعت هاشم پور و مصاحبه با رفعت هاشم پور و بیوگرافی مرجان مقامی و رفعت پور و عکسهای درگذشت جمشید هاشم پور با شما در نم نمک خواهیم بود.

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل رحیم رحیمی پور کارگردان و تهیه کننده سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی رحیم رحیمی پور با شما در نم نمک خواهیم بود.

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، افراد معروف و چهره های متولد 24 تیر و بیوگرافی چهره های متولد 24 تیر و درگذشت بازیگران در 24 تیر و هنرمندان فوت شده در بیست و چهار تیر سلبریتی های به دنیا آمده در بیست و چهارم تیر و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، امیر باذکاوت بازیکن ملوان و فوت امیر باذکاوت و بیماری امیر باذکاوت و بیوگرافی امیر باذکاوت و اخبار امیر باذکاوت و حواشی امیر باذکاوت و امیر باذکاوت کیست و امیر باذکاوت کجاست و چه خبر از امیر باذکاوت و امیر باذکاوت اهل کجاست و امیر باذکاوت در بیمارستان و علت مرگ امیر باذکاوت و درگذشت امیر باذکاوت و عکس همسر امیر باذکاوت در نم نمک.

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، افراد معروف و چهره های متولد 23 تیر و بیوگرافی چهره های متولد 23 تیر و درگذشت بازیگران در 23 تیر و هنرمندان فوت شده در بیست و سه تیر سلبریتی های به دنیا آمده در بیست و سوم تیر و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

محمد ضیف فرمانده گردان های القسام و طراح نظامی عملیات "طوفان الاقصی" علیه اسرائیل است. حماس ادعای هدف قرار گرفتن ضیف را رد کرده است.