آویز ناخن یکی از ایده های پرطرفدار برای دیزاین ناخن ها است که مدل های نگین دار و ظریفی دارند, آویز ناخن معمولا به یکی از ناخن ها وصل میشود.

جدیدترین مدل های آویز ناخن

آویز ناخن را میتوان جزو زیورآلات یا اکسسوری ناخن ها به حساب آورد که باعث دیزاین و زیباتر شدن ناخن ها میشود ، نصب آویز ناخن توسط آرایشگران در سالن های زیبایی انجام میشود که کاملا راحت است. آویز ناخن مدل های متنوعی دارد که نگین دار و ظریف اند, اگر دنبال زیباترین مدل آویزهای ناخن هستید در ادامه انواع آویز ناخن را مشاهده کنید.مدل های جدید آویز ناخن شیک و ظریف + عکسمدل های جدید آویز ناخن شیک و ظریف + عکس

آویز ناخن جزو تزییناتی است که روی ناخن های بلند انجام میشود و به وسیله ایجاد سوراخ در قسمت بالایی ناخن که از گوشت جدا شده است نصب میشود. آویز ناخن فقط روی ناخن های بلند قابل نصب است.

آویز ناخن دخترانه

مدل آویز ناخن دخترانه

آویز ناخن را روی هر کدام از ناخن ها که دوست داشته باشید میتوانید نصب کنید از ناخن انگشت کوچک تا ناخن انگشت شست ، نمونه هایی از کاشت ناخن ، طراحی ناخن و نصب آویز ناخن را در این بخش مشاهده کنید . پیرسینگ ناخن و گوشواره ناخن جزو دیگر تزییناتی هستند که روی ناخن ها انجام میشوند.

نگین آویز ناخن

مدل نگین آویز ناخن

 آویز ناخن شیک

انواع آویز ناخن شیک

آویز ناخن ستاره ای

مدل آویز ناخن ستاره ای

آویز ناخن جدید

آویز ناخن جدید و ساده

آویز ناخن

مدل آویز ناخن نگین دار

مدل آویز ناخن

مدل آویز و نگین ناخن

مدل آویز ناخن

آویز ناخن ستاره ای نگین دار

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%
مدل های جدید آویز ناخن شیک و ظریف + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,210