لباس عروس جدید ایرانی و جدیدترین مدل لباس عروس و جدیدترین مدل لباس عروس و مدل لباس عروس جدید و مدل لباس عروس جدید در تهران و مدل لباس عروس پف دار و مدل لباس عروس پرنسسی جدید و لباس عروس اروپایی در نم نمک.

جدیدترین مدل لباس عروس ایرانی و اروپایی

لباس عروس یکی از مهم ترین لباس هایی است که یک خانم در طول عمر خود بر تن میکند پس دقت در انتخاب مدل آن بسیار مهم است .جدیدترین مدل لباس عروس ایرانی و اروپاییجدیدترین مدل لباس عروس ایرانی و اروپایی

جدیدترین مدل لباس عروس اروپایی

هر دختر خانمی دوست دارد در شب عروسی خود لاغر اندام و بدون کوچکترین نقصی باشد ، و این وسواس در مورد اندام خیلی بیشتر مشهود است اما با توجه به فشار برنامه ریزی عروسی ، گاهی تبعیت از رژیم غذایی و برنامه ورزشی قبل ازعروسی برای خانم ها دشوار می شود.

جدیدترین مدل لباس عروس اروپایی

مدل لباس عروس 2017

آنچه که همیشه در رویاهای خود به عنوان لباس عروس می پرورانده اید را فراموش کنید و به اندام امروزی خود بنگرید. در انتخاب لباس عروس باید بدانید کدام مدل لباس برای پوشاندن قسمت نامتعادل اندام تان مناسب است.

جدیدترین مدل لباس عروس اروپایی

اگر های لباس عروس :

اگر بازوها و سرشانه های بزرگ و قطوری داشته یا کمی قوز دارید ، نباید لباس مدل دکلته را سفارش دهید. بهتر است از لباس آستین حلقه ای یا آستین کوتاه استفاده کنید.

جدیدترین مدل لباس عروس اروپایی

اگر پایین تنه تان بزرگ است باید به دنبال لباس هایی که از زیر سینه گشاد می شوند ، باشید.

جدیدترین مدل لباس عروس اروپایی

اگر می خواهید بالاتنه تان را کلا جمع وجورتر کنید ، باید لباسی با نیم تنه گن شکل و تنگ و دامنی که از کمر پف آلود است را برگزینید.

جدیدترین مدل لباس عروس اروپایی

اگر می خواهید برجستگی های اندام خود را نشان دهید ، بهتر است از مدل ماهی استفاده کنید.

جدیدترین مدل لباس عروس اروپایی

اگر هم در هیچ یک از دسته های بالا قرار نمی گیرد ، بهتر است سراغ یک مدل ساده و کشیده بروید زیرا بر بیشتر اندام ها می نشیند و ظرافت یک عروس را نشان می دهد.

جدیدترین مدل لباس عروس اروپایی

لباس زیر مناسب لباس عروسی تان را بخرید

اگر لباس عروسی تان مدل تنگ و کشیده است ، حتما باید در بازار بگردید و لباس زیر کاملا اندازه و مناسب بدن تان را انتخاب کنید. برای این که بند لباس زیر تان از زیر لباس برجسته نشود یا نوار آن ، سبب جمع شدن پوست و بالا و پایین رفتن لباس زیر و ایجاد حالت برآمدگی و تو رفتگی ، در ناحیه پشت و زیر سینه تان نشود ، باید لباس زیرتان را دقیقا اندازه بدن تان بخرید . از آنجا که کیفیت و اندازه لباس زیر مخصوص لباس عروسی مهم است ، حتما از فروشنده بپرسید که ، پس از فروش تعویض انجام می دهد یا خیر؟

جدیدترین مدل لباس عروس اروپایی

عکاسی با لباس عروس :

هنگام عکاسی بایستید : حالت بدن در حالت ایستاده بسیار متفاوت از حالت نشسته است. اگر می خواهید در عکس ها اندامی متناسب از خود به یادگار بگذارید ، بهتر است ایستاده ژست بگیرید : البته ، توصیه ما به این معنی نیست که در تمام طول مراسم عقد و عروسی بایستید. اما ، بهتر است این نکته را در طول عروسی در ذهن داشته باشید. در روز عروسی سعی کنید شانه های تان را عقب نگاه دارید ، پشت تان را صاف بگیرید و قوز نکنید. یک راه برای به خاطر سپردن این نکات مهم این است که ، فکر کنید میله ای از مرکز سر شما به سمت کمرتان فرو رفته و نباید اجازه دهید این میله خم شود .

جدیدترین مدل لباس عروس اروپایی

کمی قد بکشید :

اگر چه بسیاری از عروس ها فقط هنگام گرفتن عکس و فیلم کفش های پاشنه بلند خود را می پوشند و در طول جشن کفشی راحت تر به پا می کنند ، اما پوشیدن کفش پاشنه بلند ، یکی از ساده ترین راه های بهتر درخشیدن در لباس عروسی است. تصور کنید 165 سانتی متر قد و 65 کیلو وزن دارید. حال اگر یک کفش با پاشنه 7 سانتی متری بپوشید ، وزن تان همان 65 کیلوگرم می ماند اما قدتان به 172 سانتی متر می رسد.

جدیدترین مدل لباس عروس اروپایی

بعضی ها تصور می کنند ، پوشیدن کفش پاشنه بلند تنها سبب بلندتر به نظر رسیدن پاها می شود. اما در واقعیت ، این کفش ها وزن را در نگاه بیننده بین طول قامت بلندتری پخش می کنند. البته ، بهتر است در عروسی پاشنه کفش تان بیشتر از 8 سانتی متر نباشد.

جدیدترین مدل لباس عروس اروپایی

عکس لباس عروس :

اگر می خواهید تصویر زیبای جشن عروسی تان همیشه در خاطرتان بماند بهتر است ، در تهیه عکس عروسی دقت به خرج دهید. یکی از مهم ترین موارد در داشتن عکس خوب ، گرفتن ژست خوب است. برای این منظور هنگام ثبت عکس کمی سرتان را پایین تر بگیرید ، تا تیزی استخوان چانه تان در تصویر نمایان شود. بهتر است کمی هم بدن تان را به راست یا چپ متمایل کنید ، تا اندام تان در لنز دوربین کشیده تر نشان دهد برای چنین ژستی شانه های تان را محکم بالا و روبه دوربین بگیرید و پایین تنه تان کمی به یک سمت متمایل کنید. هر کس بعدا عکس لباس را ببیند حتما از شما می پرسد : برای عروسی ات چطور لاغر کردی؟

جدیدترین مدل لباس عروس اروپایی

یک ژست خوب و زیبا برای عروس خانم :

به جای این که بازوهای تان را به بدن تان بچسبانید کمی آنها را از خود دور کنید ، و کف دست های تان را با متانت در دو سمت کمر و پایین تنه تان بگذارید.

جدیدترین مدل لباس عروس اروپایی

درباره لباس عروس بیشتر بدانید :

لباس عروس ، از عناصر مهم جشن زیبای عروسی است که به شما جلوه یک پرنسس را می دهد انتخاب لباس مناسب عروس ، شاید به نظر خیلی سخت باشد ، آن هم با آن همه مدل های موجود در بازار که ، اگر ندانید چه چیزی شایسته ی اندام شماست ، نمی توانید انتخاب درستی داشته باشید.

جدیدترین مدل لباس عروس اروپایی

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 13,036