ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، اگر می خواهید بدون ورزش در خانه از شر چربی های شکم و پهلو خلاص شوید لازم است چند ادویه ضد چاقی را به غذایتان اضافه کنید.

10 ادویه و داروی گیاهی با تاثیر عالی در سوزاندن چربی شکم و پهلو

سوزاندن چربی شکم و پهلو کمی دشوار است چرا که بافت این چربی ها کمی سخت تر از چربی های نواحی دیگر بدن می باشد. در طب سنتی ، ادویه ای برای لاغری و سوزاندن چربی شکم و پهلو پیشنهاد می شود که اثری شگفت انگیز دارد.سوزاندن چربی شکم و پهلو با 10 ادویه خانگیسوزاندن چربی شکم و پهلو با 10 ادویه خانگی

گیاهان و ادویه خاص می توانند کمک کنند وزن بدن را با افزایش متابولیسم بدن ، کاهش بافت چربی و کم کردن اشتها حفظ کنند. ، جینسینگ ، فلفل قرمز ، فلفل سیاه ، دارچین ، زرد چوبه و زنجبیل همگی ممکن است به هدف کاهش وزن کمک کنند.

چنانچه در این بخش از تناسب اندام و لاغری در نم نمک خواهید خواند دیگر گیاهان در مبارزه با چاقی و ادویه شامل هل ، قاصدک ، زیره و دانه خردل هستند علاوه بر فواید آن ها برای کاهش وزن ، گیاهان و ادویه در واقع برخی از مهم ترین آنتی اکسیدان ها در تامین مواد غذایی هستند و ممکن است به مبارزه با بیماری های قلبی و دیگر بیماری های مزمن و همچنین پیری زودرس کمک کنند.

اول ، شما به طعم و مزه بیشتری نیاز دارید که ادویه طبیعی می تواند به ارمغان بیاورد ، دوم اینکه ، فواید سلامتی زیادی دارد ، چون گیاهان و ادویه جات حاوی آنتی اکسیدان ها ، مواد معدنی ، ویتامین ها و خواص دارویی منحصر به فرد هستند. در بین آن ها ، گیاهان و ادویه می توانند به شما کمک کنند وزن بدن را کاهش دهید. بنابراین اگر می خواهید وزن بیشتر کاهش دهید ، ادویه اضافه کنید.

آب کردن چربی های دور شکم و پهلو

خلاصی از شر چربی شکم و پهلو با ادویه جات

گیاهان و ادویه های مفید برای رفع چربی شکم و پهلو

1. جینسینگ

جینسینگ توانایی افزایش سطح انرژی و متابولیسم را دارد. به طور خاص با مزیت کاهش وزن در ارتباط بوده و مطالعه نشان می دهد که موش های چاق و دیابتی که جینسیگ خوردند ، نه تنها در حساسیت انسولین بهبود یافته بلکه مقدار قابل توجهی از وزن را بعد از 12 روز از دست داده اند.

2. فلفل قرمز برای آب کردن چربی شکم و پهلو

کپسایسین ، ممکن است به مبارزه با چاقی با کاهش جذب کالری ، کاهش سطح چربی ، و ایجاد تغییرات مفید پروتیین در بدن کمک کند. بخشی از مزایا ممکن است به دلیل پتانسیل گرمایی کپسایسین باشد چون ماده ای گرم است و ممکن است به طور موقت در بدن افزایش یابد ، که در آن بدن چربی را برای ایجاد گرما ، با اثرات سودمند متابولیسم و ذخیره سازی چربی می سوزاند.

تحقیقات نشان می دهند که مصرف مواد گرم ممکن است متابولیسم را تا 5 درصد افزایش دهد و میزان سوختن چربی را تا 16 درصد افزایش می دهد. ممکن است حتی به خنثی کردن کاهش نرخ متابولیک که اغلب در طول کاهش وزن رخ می دهد ، کمک کند.

آب کردن شکم و پهلو سریع

چربی شکم و پهلو را اینگونه کم کنید

3. کاهش چربی شکم و پهلو با دارچین

این ادویه به افزایش متابولیسم کمک می کند و همچنین فواید قابل توجهی برای تنظیم قند خون دارد و آن را چاشنی خوبی برای افراد مبتلا به دیابت یا قبل از دیابت قرار می دهد.

دارچین به طور قابل توجهی سطح قند خون ، تری گلیسرید ، کلسترول (بد) ، و میزان کلسترول کلی را در افراد مبتلا به دیابت نوع 2 کاهش داده و میزان کلسترول گلوکز را تا حدود 20 بار افزایش می دهد که به طور قابل توجهی توانایی تنظیم قند خون را افزایش می دهد.

آب کردن شکم و پهلو بدون ورزش

لاغری شکم و پهلو با ادویه جات

4. فلفل سیاه برای لاغری چربی شکم و پهلو

فلفل سیاه حاوی ماده ای به نام پیپرین است که نه تنها طعم تندی به آن می دهد ، بلکه تشکیل سلول های چربی جدید را نیز مسدود می کند. وقتی همراه با کپسایسین و مواد دیگر ترکیب می شود ، نیز کالری به میزان چیزی که در 20 دقیقه پیاده روی می سوزانید می سوزاند فلفل سیاه همچنین دسترسی زیستی به تمام مواد غذایی دیگر را افزایش می دهد و آن را تقریبا به انتخابی سالم تبدیل می کند.

کاهش سایز شکم و پهلو

بهترین ادویه جات برای آب کردن چربی شکم و پهلو

5. قاصدک مناسب چربی شکم و پهلو

هر بخشی از قاصدک ، خوردنی و سرشار از مواد مغذی است چون آن ها به کاهش هضم کمک می کنند ، و می توانند باعث شوند که احساس سیری طولانی تری داشته باشید و به حفظ وزن سالم کمک کنید.

قاصدک دارای خواص آنتی اکسیدانی و ترکیبات کریستالی تلخ به نامTaraxacin levulin و همراه باinulin و هستند که این ترکیبات تصور می کنند برخی از ویژگی های درمانی آن را توضیح می دهند.

علاوه بر این سرشار از فیبر رژیمی هستند ، حاوی بتا ، ویتامین ب1، ویتامین و مواد معدنی هستند و برای نرمال کردن قند خون و کلسترول ، و همچنین تمیز کردن کبد مشهور هستند.

لاغری با قاصدک

چربی شکم و پهلو را چگونه آب کنیم؟

6. با خردل به جنگ چربی شکم و پهلو بروید

گیاه خردل در واقع جز خانواده کلم (کلم بروکلی ، کلم و کلم بروکسل)قرار دارد. نشان داده می شود که دانه های خردل 25 درصد نرخ متابولیک را افزایش می دهند که به این معنی است که کالری بیشتری را به طور موثربسوزانید در واقع ، روزانه 3/5 قاشق چای خوری از دانه های خردل کمک می کند که 45 کالری اضافی دریک ساعت بسوزانید.

7. با زردچوبه چربی شکم و پهلو را آب کنید

اگر شما یکی از طرفداران کاری هستید ، احتمالا طرفدار زرد چوبه هم هستید ، چون این ادویه نارنجی - زرد است که باعث خوش رنگی غذا می شود. کورکومین ، یکی از ترکیبات فعال ، تشکیل بافت چربی را با سرکوب کردن رگ های خونی مورد نیاز برای تشکیل آن کاهش می دهد و در نتیجه ممکن است به کاهش چربی بدن کمک کند.

کورکومین ممکن است برای درمان و جلوگیری ازچاقی یا بیماری های مزمن مرتبط با چاقی به عنوان برهمکنش با چندین مسیر انتقال سیگنال کلیدی در بدن منجر به پیشرفت هایی در مقاومت انسولین ، افزایش قند خون ، افزایش چربی و دیگر علایم التهاب مرتبط با چاقی و اختلالات متابولیک شود.

لاغری با زردچوبه

ادویه خلاصی از چربی شکم و پهلو

8. چربی شکم و پهلو را با زنجبیل کاهش دهید

زنجبیل یکی دیگر از ادویه های گرم است که خاصیت ضد التهابی دارد و به تسکین و آرام کردن روده کمک می کند. تحقیقات همچنین نشان می دهد که زنجبیل ممکن است دارای ویژگی هایی باشد که به افزایش سوخت و ساز کمک می کند و همچنین تاثیراتی روی اشتها دارد که نشان دهنده "نقش بالقوه زنجبیل در مدیریت وزن" است.

9. هل از ادویه های ضد چربی شکم و پهلو

هل ، یک ادویه معطر با طعم شیرین و یک ادویه گرم دیگر است که به افزایش متابولیسم کمک می کند و ممکن است توانایی بدن برای سوزاندن چربی را افزایش دهد. هل یک گیاه محبوب است که در آیوردا ، یک سیستم جامع پزشکی و درمان طبیعی هند مورد استفاده قرار می گیرد.

10. زیره سبزه

زیره سبز برای هضم غذا و تولید انرژی مفید است و ممکن است کنترل گلیسمیک را در افراد مبتلا به دیابت نوع 2 بهبود بخشد. این ادویه سابقه طولانی در مصرف دارویی دارد و همچنین به منظور افزایش حافظه خاصیت قوی ضد استرس نیز دارد

لاغری با زیره سبز

راهی عالی برای کم کردن چربی شکم و پهلو

چه ادویه های دیگری برای کاهش وزن و آب کردن چربی شکم و پهلو خوب است؟

خیلی بیشتر از آن چیزی که ممکن است تصور کنید … گیاه ها و ادویه ها در واقع برخی از مهم ترین آنتی اکسیدان ها در تامین مواد غذایی شما هستند؛ در بسیاری از موارد از دیگر منابع شناخته شده آنتی اکسیدان ها هستند. مثالا ، ادویه مانند میخک و دارچین دارای سطوح فنول هستند که به ترتیب 30 درصد و 18 درصد از وزن خشک هستند.

آن را با قره قاط مقایسه کنید ، که به طور گسترده برای قابلیت های آنتی اکسیدان به کار می رود؛ آن ها تقریبا 5 درصد فنول را با وزن خشک شامل می شوند.

مثال دیگر پونه کوهی است ، که دارای 42 برابر فعالیت آنتی اکسیدان بیشتر از سیب ، 30 برابر بیشتر از سیب زمینی ، 12 برابر بیشتر از پرتقال ، و 4برابر بیشتر از قره قاط است! یک قاشق غذاخوری پونه کوهی تازه حاوی فعالیت آنتی اکسیدان مشابه با یک سیب متوسط است.

لاغری با پونه

پونه کوهی مناسب برای کم کردن چربی شکم و پهلو

گیاهان و ادویجات قوی برای آب کردن چربی شکم و پهلو :

1. میخک (زمین)

2. دارچین (زمین)

3. ادویه جامائیکائی (زمین)

4. ادویه پای سیب (مخلوط)

5. پونه کوهی (زمین)

6. کیک پیراشکی کدوتنبل (مخلوط)

7. مرزنجوش

8. مریم گلی

9. آویشن

ادویه جات مخصوص کاهش سایز

با این ادویه ها چربی شکم و پهلویتان را آب کنید

مثل همیشه در پایان نکات و مطالب نم نمک باید بگوییم که توصیه هایی که خواندید در صورتی برای شما مفید خواهند بود که مشکل جسمی خاصی نداشته باشید و مصرف موارد بالا برای شما محدود نشده باشد برای همین مشورت با پزشک قبل از مصرف این ادویه ها اهمیت دارد .

همیشه به خاطر داشته باشید که ادویه عالی تایید شده را بخرید ، چون اغلب غذاهای سنتی منجر به تشکیل محصولات جانبی مضر مواد شیمیایی از جمله فرمالدهید می شوند. برای اکثر مردم ، اضافه کردن ادویه تنها به وعده های غذایی تان برای کاهش وزن کافی نیست ، اگر چه قطعا به شما در رسیدن به اهداف کاهش وزن کمک خواهد کرد.

اگر در مورد کاهش وزن جدی هستید ، به یک برنامه جامع تری نیاز دارید که شامل موارد زیر باشد : همراه کردن ورزش همراه با رژیم کار آمد خواهد بود.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن