مرتب کردن لباس ها و چیدمان آن ها داخل کمد و کشو ها نیازمند به کار گیری برخی ترفندها است که در این بخش از نم نمک با آن ها آشنا میشوید.

همه ترفندهای مرتب کردن و مرتب نگه داشتن لباسها در کمد

شاید شما هم جزو افرادی هستید که تعداد لباس هایتان خیلی زیاد است و انبوه لباس هایتان را نمیدانید چگونه مرتب کنید ، مرتب کردن لباس ها و چیدمان آن ها داخل کمد و کشو ها نیازمند به کار گیری برخی ترفندها است که در این بخش از نم نمک با آن ها آشنا میشوید. چیدمان مرتب لباس ها داخل کمد باعث میشود وقتی دنبال یک لباس میگردید آن را راحت تر پیدا کنید.مرتب شدن و چیدمان حرفه ای لباس در کشو و کمد + آموزش تصویریمرتب شدن و چیدمان حرفه ای لباس در کشو و کمد + آموزش تصویری

نحوه تا کردن و چیدن لباس در کشو

برای اینکه تاپ و تیشرت هایتان جای کمتری در کشو اشغال کنند باید آن ها را مانند تصویر زیر تا کنید ، وقتی لباس ها به این روش تا شوند موقع انتخاب لباس همه لباس ها قابل دید هستند و لازم نیست برای پیدا کردن لباس مورد نظرتان کشو را به هم بزنید.

نحوه تا کردن لباس های داخل کشو

نحوه تا کردن لباس های داخل کشو

فکری به حال شال و روسری ها بکنید

برای شال و روسری ها چوب رختی های مخصوصی در بازار وجود دارد که با استفاده از آن ها میتوانید شال و روسری هایتان را نظم دهی کنید و دسترسی به آن ها را آسان کنید.

جایی برای اکسسوری ها

درب کمد بهترین جا برای اکسسوری هایی مانند کمربند ، کراوات و کلاه است به این صورت که به درب کمد از داخل تعدادی میخ بزنید و اکسسوری هایتان را از میخ ها آویزان کنید به همین راحتی.

نظم دهی اکسسوری ها داخل کمد

نظم دهی اکسسوری ها داخل کمد

نحوه نگهداری از بوت ها

بوت ها را داخل کمد به راحتی نگهداری کنید به این شکل که آن ها را آویزان کنید ، آویزان کردن بوت ها باعث میشود شکل ظاهری آن ها بهتر حفظ شود و جای کمتری اشغال کنند.

نظم دهی به زیورآلات

برای نظم دهی و مرتب کردن زیورآلات و اکسسوری هایی ماننند عینک آفتابی میتوانید از یک ایده خلاقانه استفاده کنید به این صورت که تعدادی قاب در سایز های مختلف به دیوار بزنید و با میخ های کوچک زیورآلات تان را داخل آن ها آویزان کنید.

مرتب کردن زیورآلات و اکسسوری ها

مرتب کردن زیورآلات و اکسسوری ها

این مطلب مفید بود؟
(5 رای)
76%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی