ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، خرید مواد غذایی اصول خاصی دارد که اگر ندانید هم وقتتان به هدر میرود و هم نمیتوانید در هزینه هایتان صرفه جویی کنید.در این بخش از نم نمک اشتباهات رایج در خرید مواد غذایی را آورده ایم که امیدواریم با بهره گیری از این اشتباهات ، خرید بهتری را انجام دهید.

پرهزینه شدن خرید مواد غذایی با 10 اشتباه رایج

اغلب افراد اشتباهات زیادی را در خرید مواد غذایی انجام می دهند زیرا نمی دانند خرید مواد غذایی اصول خاصی دارد که اگر ندانید هم وقتتان به هدر میرود و هم نمیتوانید در هزینه هایتان صرفه جویی کنید.در این بخش از نم نمک اشتباهات رایج در خرید مواد غذایی را آورده ایم که امیدواریم با بهره گیری از این اشتباهات ، خرید بهتری را انجام دهید.پرهزینه شدن خرید مواد غذایی با 10 اشتباه رایجپرهزینه شدن خرید مواد غذایی با 10 اشتباه رایج

قبل از خرید مواد غذایی حتما این موارد را بررسی کنید

خرید محصولات بدون برنامه ریزی :

اجازه دهید صادق باشیم : گاهی رنگ های زیبا و اشکال منحصر به فرد محصولات شما را به تله می اندازد . چیزی را تهیه کنید که مطمئنید مصرف می کنید اگر نمی دانید در منوی هفتگی تان است ، برای خرید محصولاتی مثل سبزیجات ، سیب زمینی ، سیب ، و مرکبات عجله نکنید .

اشتباهات رایج هنگام خرید مواد غذایی

خرید پرهزینه با اشتباهات رایج در انتخاب مواد غذایی گران

خرید مکرر از فروشگاه برای میان وعده :

آیا یک کیف کوچک 2 دلاری از آجیل را در فروشگاه شبانه روزی برای میان وعده بعد از ظهر خرید ه اید؟ ممکن است شما هم اکنون پول خود را بیهوده خرج کنید. فقط به این خاطر که تنقلات کوچک هستند خوب است ، اما همیشه به این معنا نیست که ارزان هستند. در حقیقت ، زمانی که می خواهید چیزهای تک را انتخاب کنید ، آن ها حتی گران تر هستند.

میوه و خشکبار را عمده ای از سوپرمارکت محلی برای صرفه جویی هزینه ها بخرید. اگر به خوردن چوب شور یا چیپس تمایل دارید ، آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید برخی فروشگاه ها ( ، دارای قیمت های رقابتی و حمل و نقل رایگان در سفارشات بزرگ هستند ) میان وعده های خود را بسته بندی کنید تا همراه شما باشند.

خرید محصولات ، خارج از فصل :

اگر در طی زمستان زغال آخته را بخرید ، نه تنها مزه آن را دوست ندارید ، بلکه هزینه زیادی خواهد داشت. برای صرفه جویی در هزینه ها ، سعی کنید درک اساسی از این که کدام غذاها در چه زمانی برداشت می شوند داشته باشید. این راهنما توسط وزارت کشاورزی آمریکا ، ابزاری مفید برای انتخاب محصول در فصل است ، چون محصولات طعم بهتری دارد ، و بیشتر می توانید پول پس انداز کنید.

اجتناب از مصرف غذاهای فریز شده :

بارها گفته شده محیط سوپرمارکت را بررسی کنید ، اما زمان آن رسیده که از محصولات مانده چشم پوشی کنیم. در واقع بخش یخ زده فروشگاه ، میوه ها و سبزیجات منجمد ، وجود دارد بلافاصله منجمد می شودند تا مواد مغذی آن حفظ شود ، اما معمولا بسیار ارزان تر از محصولات تازه هستند. اگر واقعا نمی توانید بدون زغال اخته در زمستان زندگی کنید ، راهی خوب برای استفاده است.

اشتباهات رایج هنگام خرید مواد غذایی

غذاهای کنسروی :

بعضی از غذاها نباید در قوطی وجود داشته باشند ( میوه های کنسرو شده شیرین ) ، اما انواع دیگر غذاهای کنسروی ، گزینه های مغذی کم مصرف هستند. لوبیای کنسروی و گوجه فرنگی معمولا در انواع کم چرب و یا بدون نمک موجود هستند و در قوطی های بدون بی پی ای هستند. با کم تر از چند دلار می توانید یک پروتیین گیاهی کنسرو شده و سیب زمینی کنسرو شده داشته باشید. بهترین قسمت این است که این قوطی ها ماه ها خوب باقی خواهند ماند.

دور ریختن محصولات بد :

زمانی که موز سیاه و یا آوکادو نرم می شود ، واکنش طبیعی این است که آن ها را دور بریزید. میوه های رسیده را به اسموتی یا غذاهای پخته شده اضافه کیند ( یا حتی ماسک های صورت ). اگر نمی خواهید از آن استفاده کنید ، میوه را پوست بکنید و آن را در یک ظرف محفوظ از هوا نگهداری کنید و منجمد کنید.

خرید کردن بدون لیست :

بدون لیست به مغازه خواربار فروشی می روید و با یک سری کلم پیچ ، سیب ، یک جعبه غلات ، یک قوطی نخود ، یک قوطی کنسرو لوبیا ، و یک کارتن بستنی به خانه بر می گردید. وقتی به خانه می آیید متوجه می شوید کلم ، سیب و لوبیا ترکیب خوبی نیست ، بنابراین مجددا سفارش می دهید. قبل از اینکه به فروشگاه بروید ، قفسه هارا بررسی کنید.

اشتباهات رایج هنگام خرید مواد غذایی

خرید آب شیشه ای :

آرزو داریم بطری آب اختراع کنیم " بیایید آب را که از شیر آب می آید بگیریم ، آن را در بطری بریزید ، ! ، جایگزین های ارزان تر برای آب بطری وجود دارد. گزینه اول یک تنگ برای فیلتر کردن ناخالصی ها از آب شیر است. و گزینه دوم ، استفاده از یک بطری آب قابل بازیافت است.

انتخاب مواد ارگانیگ :

امروزه تنوع محصولات ارگانیک زیاد است مطالعات نشان داده مواد مغذی در این محصولات کمی بیشتر از مواد سنتی است اما به این معنا نیست که اگر قادر به خوردن مواد ارگانیک نیستید کلا از خوردن آن صرف نظر کنید خوردن هر محصول بهتر از نخوردن آن است.

همیشه دنبال برند بودن :

همیشه روی یک برند خاص تمرکز نکنید می توانید محصولات را با هر برندی با قیمت پایین تر تهیه کنید.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن