ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، بزرگترین لاک ناخن دنیا و رکورد بزرگترین لاک ناخن جهان و رکورد بلندترین لاک ناخن دنیا و ترفند لاک زدن ناخن دخترانه و بهترین مارک لاک و قیمت لاک ناخن و قیمت ست کامل لاک ناخن و بهترین مارک لاک ناخن نی نی سایت و قیمت ست کامل لاک ناخن دیجی کالا و بهترین برند لاک ناخن در ایران و گرانترین لاک ناخن در ایران در نم نمک.

رکورد بلندترین و بزرگترین لاک ناخن دنیا

این خیلی سخت است که دائماً خود را مرتب کنید ، پس چطور می شود که دیگر ناخن هایتان را کوتاه نکنید؟رکورد بلندترین و بزرگترین لاک ناخن دنیارکورد بلندترین و بزرگترین لاک ناخن دنیا

با آیانا ویلیامز متولد تگزاس آشنا شوید که بعد از اینکه یکی از دوستانش او را به چالش کشید تا ناخن هایش را بلندتر از سه اینچ کند شروع به رشد کرد. اکنون بیش از 20 سال از آن زمان می گذرد و از آن زمان تا به حال ناخن هایش را کوتاه نکرده است.

رکورد بلندترین و بزرگترین لاک ناخن دنیا

یک چالش روزانه

او در حال حاضر رکورد گینس 2018 را برای بلندترین ناخن های جهان دارد.

ویلیامز که خود یک تکنسین ناخن است ، توضیح می دهد که انجام کارهای روزمره ای که دیگران انجام می دهند چقدر برایش دشوار است.

چیزی که نسبتاً چالش برانگیز است ، تلاش برای بالا کشیدن شلوار است. بقیه را با سرعت خودش مدیریت می کند.

ویلیامز به گینس گفت : «به دلیل بلندی ناخن هایم بیشتر از هر انسان دیگری طول می کشد.

رکورد بلندترین و بزرگترین لاک ناخن دنیا

روال روزانه

مراقبت از شکوه دستی او به یک شغل تمام وقت تبدیل شده است. ابزار روزانه او شامل یک برس مخصوص ناخن و صابون ضد باکتری است. او همچنین به طور مرتب از یک سخت کننده ناخن با یک لایه اکریلیک برای قوی نگه داشتن ناخن ها استفاده می کند.

ویلیامز به گینس گفت که برای محکم نگه داشتن ناخن هایش یک هفته کامل و دو بطری لاک لازم است.

گینس طول کل ناخن های او را 576.4 سانتی متر اندازه گیری کرد و ریز عکس های او بلندترین آنها با اندازه های 50.8 سانتی متر و 66.04 سانتی متر بود.

برای جلوگیری از شکستگی ، تکنسین ناخن از شستن ظروف یا کارهای معمولی خانه دوری می کند. ناخن های او حتی یک بالش مخصوص برای استراحت در شب دارند.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(5 رای)
68%

نظر دادن