ریفکا استانسکو و جوان ترین مادربزرگ جهان و فوت ریفکا استانسکو و بیماری ریفکا استانسکو و بیوگرافی ریفکا استانسکو و اخبار ریفکا استانسکو و حواشی ریفکا استانسکو و ریفکا استانسکو کیست و ریفکا استانسکو کجاست و چه خبر از ریفکا استانسکو و ریفکا استانسکو در بیمارستان و علت مرگ ریفکا استانسکو و درگذشت ریفکا استانسکو در نم نمک.

بیوگرافی ریفکا استانسکو جوان ترین مادربزرگ جهان

یک زن کولی 23 ساله جوان ترین «مادربزرگ» دنیا است.بیوگرافی ریفکا استانسکو جوان ترین مادربزرگ جهان [عکس]بیوگرافی ریفکا استانسکو جوان ترین مادربزرگ جهان [عکس]

«ریفکا استانسکو» که در زمان تولد دخترش «ماریا» تنها 13 سال داشت ، هم اکنون به دلیل تولد نوه اش در سن 23 سالگی جوان ترین مادر بزرگ دنیا لقب گرفته است.

بیوگرافی ریفکا استانسکو جوان ترین مادربزرگ جهان

این زن 23 ساله در این باره به روزنامه دیلی میل عنوان کرد : من در حالی که 11 سال داشتم با یک جواهر فروش که 13 سال داشت ، ازدواج کرده و دو سال بعد باردار شدم. دخترم «ماریا» در سن 11 سالگی ازدواج کرده و هم اکنون نوه کوچکی به نام «یان» دارم.

بیوگرافی ریفکا استانسکو جوان ترین مادربزرگ جهان

این زن که از کولی های رومانی است ، در این باره خاطر نشان کرد : از این که دخترم در سن 11 سالگی ازدواج کرده ، نگران یا ناراحت نیستم اما به او تاکید کرده ام تا مدرسه را به پایان ببرد تا بتواند در تربیت پسرش موفق باشد. علاوه بر این ، مادر من هم در سن 40 سالگی دارای نتیجه شده و از این بابت بسیار خوشحال است.

پیش از این زن رومانیایی یک زن انگلیسی در سن 26 سالگی مادربزگ شده بود. دختر او در سن 12 سالگی باردار شده بود.

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
73.4%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.