اگر زمین نچرخد و اگر زمین بایستد چه اتفاقی می افتد و اگر زمین حرکت نکند و اگر زمین از چرخش بایستد و توقف چرخش زمین را در نم نمک مشاهده کنید.

اگر زمین بایستد چه اتفاقی می افتد؟

در یک کلام :خواهیم مرد ...اگر زمین بایستد چه اتفاقی می افتد؟اگر زمین بایستد چه اتفاقی می افتد؟

توضیح :زمین و هر چیزی که روی آن وجود دارد ، در خط استوا با سرعت 465 متر در ثانیه چرخش دارد. این سرعت به طور تدریجی همزمان که به قطب نزدیک تر می شود ، کاهش پیدا می کند و به محض این که زمین از چرخش باز بایستد ، همه چیز روی آن به غیر از قسمت قطب به حرکت خودش ادامه می دهد.

اگر زمین نچرخد

حرکت زمین

معمولاً اتفاقات و پروسه های زیر احتمال رویداد بیشتری خواهند داشت:

اگر نزدیک خط استوا باشیم ، جسم و بدن ما در ما فوق سرعت 465 متر بر ثانیه به سمت شرق پرواز می کند. چنانچه در این بخش از سرگرمی نم نمک میخوانید ، در چنین حالتی فقط اگر نزدیک قطب باشید ، زنده خواهید ماند (البته آن هم به مدت چند ثانیه) در نتیجه یک سونامی بسیار عظیم رخ خواهد داد و همه آب ها وارد قطب خواهند شد.

نصف زمین در معرض کامل نور خورشید قرار می گیرد ، در نتیجه دما افزایش پیدا می کند و نصف دیگر یخ می زند.

سرعت باد در چنین شرایطی بیشتر از موج حاصل از بمب اتم می باشد. سیاره به یک بار آتش می گیرد ، حرکت آهسته آهنی در مرکز زمین هم متوقف می شود. بنابراین جاذبه زمین دیگر وجود نخواهد داشت.

اشعه های رادیواکتیو از خورشید وارد زمین می شوند و هر چیز باقی مانده روی آن را از بین می برند و مهم تر از همه این که وزن شما سه دهم درصد افزایش پیدا می کند.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,090