ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، با این وجود شاید با این شرکت بزرگ در عرصه تولید لوازم برقی آشنایی کافی نداشته باشید و به همین دلیل ما قصد داریم در این مطلب از بخش سرگرمی نم نمک شما را با حقایقی جالب و شنیدنی در مورد شرکت سامسونگ آشنا سازیم. همراه ما باشید.

دانستنی و حقایقی خواندنی در مورد سامسونگ

در دنیای مدرن و پیشرفته امروزی با مشاهده اطراف خود و سنجیدن ابزارهایی که امروزه به کمک ما در دستان خود داریم با ابزارهایی که در گذشته نه چندان دور از آنها استفاده می شد ، قطعا متوجه تفاوت بسیار بزرگی در این زمینه خواهیم بود که قطعا شگفت زده خواهیم شد و این گونه از خود سوال خواهیم کرد که چگونه این میزان پیشرفت تنها در یک یا دو دهه ممکن است؟!سامسونگ | حقایقی خواندنی در مورد سامسونگسامسونگ | حقایقی خواندنی در مورد سامسونگ

پیشرفته شدن دنیای امروزه به لطف حضور دانشمندان و ایده هایی که آنها ابتدا در تخیل خود داشتند و بعدها آنرا تبدیل به واقعیت نمودند ، دانست که در صورت عدم حضور آنها شاید هیچ پیشرفتی در این دو دهه اخیر ایجاد نمی شد و حتی پسرفت شدیدی در علم و فناوری را شاهد می بودیم.

از این رو این ایده ها توسط دانشمندان ایجاد شدند و توسط برخی شرکت های بزرگ که بیشتر همانند حامی بودند ، اجرا شد و به مرور گسترش یافتند و در نهایت در دنیای مدرن و پیشرفته امروزه شاهد آنها هستیم. در میان این شرکت های بزرگ و تاثیرگذار در پیشرفت صنایع مختلف می توان به شرکت شناخته شده سامسونگ که یک نام تجاری در بازارهای جهانی است ، اشاره نمود.

شرکت شناخته شده سامسونگ یکی از شرکت های بزرگ جهانی واقع در کره جنوبی می باشد که برای اولین بار در تاریخ 1 مارس 1938 میلادی توسط "لی بیونگ-چول " تاسیس شد که امروزه این شرکت یکی از بزرگترین قطب های تولید کننده اسمارت فون و لوازم الکتریکی خانه می باشد.

با این وجود شاید با این شرکت بزرگ در عرصه تولید لوازم برقی آشنایی کافی نداشته باشید و به همین دلیل ما قصد داریم در این مطلب از بخش سرگرمی نم نمک شما را با حقایقی جالب و شنیدنی در مورد شرکت سامسونگ آشنا سازیم. همراه ما باشید.

دانستنی های سامسونگ

حقایقی عجیب و جالب در مورد سامسونگ

حقایقی جالب و خواندنی در مورد سامسونگ

1- شرکت سامسونگ ابتدا شروع به فروش نودل و سایر محصولات خوراکی نمود که بعدها در سال 1970 میلادی از اولین محصول الکتریکی خود که یک تلویزیون 12 اینچی سیاه و سفید بود رونمایی کرد و موفق به فروش رساندن آن شد.

2- سامسونگ امروزه با تولید و ساخت وسایل الکتریکی خانه ، حدودا موفق به تحت پوشش دادن 90% از وسایل برقی مورد نیاز هر شخص در هر خانه ای شده است.

3- سامسونگ یک شرکت بی همتا و قدرتمندی است چرا که این شرکت در 79 کشور ، دارای بیش از 236000 کارمند می باشد و این نتیجه خلاقیت و زحمات این شرکت کره ای است.

4- سامسونگ همیشه یکی از اولین پیشتازان در عرصه فناوری بوده است چرا که همیشه بنابر قدرتی که در این زمینه دارد ، جزء اولین شرکت ها در تولید اولین ها بوده است.

5- سامسونگ در سال 2016 میلادی بیش از 306 میلیون اسمارت فون را به بازارهای جهانی عرضه نمود که این میزان نسبت به سال 2010 میلادی ، 283.1 برابر شد.

6- گوشی سامسونگ گلکسی اس 3 پس از رونمایی ، در هر دقیقه به میزان 500 عدد بفروش رسید!

گوشی های پرفروش سامسونگ

حقایقی در مورد فروش گوشی های سامسونگ

حقایق و دانستنی هایی در مورد سامسونگ

7- سامسونگ یکی از پیشتازان در عرصه هوش مصنوعی بوده است که رقابت سنگینی با شرکت اپل و مایکروسافت را دارا می باشد.

8- لوگوی سامسونگ در طول فعالیت این شرکت به میزان 3 بار در سال های 1969، 1980 و 1993 میلادی تغییر کرد که لوگوی این شرکت از سال 1993 میلادی تا هم اکنون ثابت می باشد.

9- شرکت کره ای سامسونگ به نیروی هوایی کره جنوبی با ساخت جت جنگنده KF-16 کمک کرد و این نشان دهنده حضور سامسونگ در عرضه های متنوع می باشد.

10- در سال 2017 میلادی سامسونگ اولین مجوز تست و بررسی اتومبیل خود در کره جنوبی شد.

11- سامسونگ در سرتاسر جهان دارای اولین رتبه در تولید گوشی های هوشمند را دارد و این در حالی است که رقیب وی یعنی هواوی سومین شرکت می باشد!

12- سامسونگ در سال 2016 میلادی به علت خرابی باتری گوشی نوت 7، ضرر و زیان 2.5 میلیون دلاری را تحمیل شد.

رتبه گوشی های سامسونگ

حقایق باورنکردنی در مورد سامسونگ

حقایق در مورد سامسونگ و موفقیت هایش

13- تعداد کارمندان سامسونگ نسبت به اپل رشد چشمگیری داشته است چرا که سامسنوگ دارای 360 هزار کارمند و اپل دارای 80 هزار کارمند در سطح جهان می باشد.

14- در سال 2014 میلادی یک مرد نامزد تایلندی خود را به دلیل استفاده از فیسبوک با تبلت ساخته شده سامسونگ به قتل رساند!

15- تمامی محصولات سامسونگ از سال 2013 میلادی گواهی نامه استاندارد جهانی را کسب کردند.

16- شرکت سامسونگ در سال های بین 2009 و 2013 به میزان 4.8 میلیارد دلار جهت کاهش 85% گازهای گلخانه ای سرمایه گذاری کرد.

از سامسونگ چه می دانید؟

حقایق در مورد کمپانی سامسونگ

17- سامسونگ 38 سال زودتر از اپل تاسیس شد!

18- سامسنوگ در تمامی زمینه حضور فعال داشته است چرا که این شرکت مسئول ساخت بزرگترین برج جهان یعنی " برج خلیفه " با 828 متر ارتفاع بود.

19- در فوریه 2017 میلادی سامسونگ موفق به ساخت و رونمایی اولین تلویزیون QLED خود گشت که اولین تلویزیونی است که می تواند تصویر مناسب و صحیحی را انعکاس دهد.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نظر دادن