اخیرا این مار پیتون حاشیه ساز شد و توانست رکورد عجیبی را از خود برجای بگذارد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نم نمک خواهیم گفت.

رونمایی از بلندترین و طولانی ترین مار پیتون جهان!

مارها یکی از موجوداتی هستند که دارای گونه های مختلفی اعم از مار افعی ، پیتون ، مار آبی ، مار سرسیاه و ... هستند که اکثر این مارها دارای سمی کشنده و کاملا زهر آلود هستند که می توانند در آن لحظه هر موجود و حیوانی را با هر جثه ای از پای درآورند. از این رو بیشتر ما انسان ها نسبت به این حیوانات فوبیا و هراس داریم و علت آن می تواند آناتومی ، چهره ، قدرت بیش از حد ، سم کشنده و... این موجودات باشد که منجر به چنین هراسی شده است.طولانی ترین مار پیتون جهان! + عکسطولانی ترین مار پیتون جهان! + عکس

با این حال به هیچ وجه حاضر به نزدیک شدن به این حیوانات نداریم چرا که می توانند منجر به برخی اتفاقات تلخ و دردناکی شوند که جبران آن شاید امکان نداشته باشد. از این رو لازم به ذکر است که بدانید این حیوانات نسبت به موجوداتی که به قلمرو آنها نزدیک می شوند احساس بدی دارند و سعی بر مبارزه با آن دارند و به همین دلیل می بایست از آنها دوری نمود.

اما در میان این مارها ، مار پیتون یکی از شناخته شده ترین مارهای جهان می باشد که شاید تصاویر و خبرهای متفاوتی را از این نوع مار شنیده باشید که اخیرا این مار نیز حاشیه ساز شد و توانست رکورد عجیبی را از خود برجای بگذارد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نم نمک خواهیم گفت.

طولانی ترین مار پیتون

اخیرا تیمی در فلوریدا مار 5 متری پیتون را کشف کردند که این مار پیتون دارای 65 کیلوگرم وزن بود و برای کنترل این مار 4 نفر آنرا با فاصله در دست گرفته اند و با این وجود این مار پیتون دارای 73 تخم در بدنش بود که خوشبختانه از بین رفته اند!

طولانی ترین مار پیتون

این محققان برای یافتن این مار مادر ، از یک مار پیتون مرد استفاده نمودند و در نهایت موفق به از بین بردن این مار شدند که دارای ابعاد باور نکردنی و بسیار عجیبی بود!

مار پیتون

با این حال کشف این مار عجیب ، کشف بزرگی بود که توانست در مطالعه این محققان فلوریدایی و همچنین جان انسان های منطقه مدنظر موثر واقع شود.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.