ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، مهندسان فناوری پرواز پیشرفته ای از هواپیما را طراحی کرده اند که لذت پرواز را برای مسافران دوچندان می کند.

هواپیما به عنوان مدرن ترین وسیله نقلیه و یکی از محبوب ترین آنها محسوب می شود. این وسیله محبوب و هیجان انگیز به دست انسان هایی طراحی شد که رویای پرواز را در سر می پروراندند. بلندپروازانی که دلشان می خواست آسمان را نیز چون زمین تسخیر کنند که درنهایت هم موفق شدند.فیلمی از خاص ترین جایگاه مسافر در هواپیمایی لوکسفیلمی از خاص ترین جایگاه مسافر در هواپیمایی لوکس

بعدها این انسان جاه طلب با خود اندیشید که چرا از این پدیده به عنوان وسیله ای برای سفر به دور دست ها و کشف ناشناخته های جهان بهذره نبرد ، با این انگیزه و اندیشه کمر همت بست و روز به روز بر تلاش خود افزود تا بدان جایی رسید که توانست جت بسازد و با سرعتی غیر قابل تصور ابرها را بشکافد و مرزهای جو را درنوردد و هرچه بیشتر اشرف مخلوقات بودن خود را به رخ کائنات بکشد. 

گاهی نتیجه این تلاش طراحی و ساخت هواپیماهای مدرن و زیبایی شد که حس پرواز را برای راکبانش خوش طعم تر می کرد. نمونه هایی جالب و زیبا مانند آنچه که در ویدئوی زیر نشان داده شده است. هواپیمایی مدرن که لذت پرواز را دوچندان می کند. 

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
20%

نظر دادن