قورباغه های سمی و قورباغه قرمز و قورباغه صورتی و قورباغه های ایران و سم قورباغه مواد مخدر و انواع قورباغه و قورباغه آمریکایی و فواید و مضرات قورباغه و قورباغه سمی مخدر و نام قورباغه های سمی و عکس قورباغه های سمی و قورباغه های سمی جهان و عکس قورباغه های سمی و deadly frogs را در نم نمک ببینید.

لیست قورباغه های سمی و کشنده اما زیبا!

بیشتر قورباغه ها در جنگل های بارانی یافت می شوند اما بعضی از آن ها ممکن است باعث ایجاد ناراحتی های جدی و حتی مشکلاتی مثل مرگ باشند و دیگران را قربانی کنند. بعضی از زیباترین قورباغه ها در طبیعت به شدت کشنده هستند و برخلاف ظاهر زیبایی که دارند ، باید از آن ها دوری کرد. در این قسمت از سرگرمی نم نمک قصد داریم تعدادی از قورباغه های زیبا اما کشنده را به شما معرفی کنیم.لیست قورباغه های سمی و کشنده اما زیبا! + عکسلیست قورباغه های سمی و کشنده اما زیبا! + عکس

قورباغه دارت طلایی

معرفی قورباغه کشنده دارت طلایی

اول باید از سمی ترین قورباغه ها شروع کنیم. شاید سمی ترین قورباغه در جهان قورباغه دارت طلایی باشد. این قورباغه به شدت آسیب زننده است. سم موجود در بدن این قورباغه از رژیم غذایی اش وارد می شود و بسته به محل خاص و نوع غذایی که می خورد ، می تواند خطر سم را کاهش یا افزایش دهد اما به اندازه کافی سم دارد و می تواند 10 نفر را بکشد. همچنین از خودش در برابر شکار ، محافظت بالایی دارد.

قورباغه دارت آبی

معرفی قورباغه مهلک دارت آبی

قورباغه دارت آبی در قسمت هایی از جنوب کشور برزیل یافت می شود. این گونه ها رنگ آبی بسیار زیبایی دارند و نقاط سیاه روی بدنشان کامل آن ها را منحصر به فرد کرده است. این قورباغه ها به اندازه کافی سم دارند تا به فرد آسیب وارد کند و باعث مرگ او می شوند. ان ها با تغییر رژیم غذایی می توانند خطر سم را کاهش یا افزایش دهند. بعضی از انواع این قورباغه ها جزء حیوانات خانگی هم محسوب می شود.

قورباغه دارت با پای سیاه

قورباغه کشنده دارت با پای سیاه

شاید این قورباغه را دیده باشید. این قورباغه سمی با پای سیاه شبیه قورباغه دارت طلایی است . هر دو قورباغه ها در گونه های مختلف زندگی می کنند و سم خطرناکی دارند که باعث کشتن انسان هم می شود. به همین دلیل در جایی که وجود داشته باشند ، خطر دقیقاً همان جاست. البته سم آن ها از انواع قبلی کمی ضعیف تر است اما ممکن است که بتواند یک انسان را از پا در بیاورد.

قورباغه دارت رنگی

معرفی قورباغه سمی دارت رنگی

قورباغه دارت رنگی یکی از بزرگترین گونه های سمی قورباغه محسوب می شود و تقریباً 4 سانت طول دارد و همچنین جزء قورباغه های سمی بسیار معروف است. تحقیقات نشان می دهد که الگوهای رنگ های روشن روی بدن این قورباغه ، نه تنها از وجود شکارچی خبر می دهد ، بلکه می تواند در بعضی از فواصل ، خودش را استتار کند. این قورباغه رنگی در برزیل و بعضی از نواحی دیگر دنیا یافت می شود.

قورباغه فانتاسما

معرفی قورباغه سمی و کشنده فانتاسما

این قورباغه به شدت زیباست و جزء قورباغه های بسیار کوچک محسوب می شود و فقط یک سانت رشد می کند اما نباید به خاطر ظاهر کوچکی که دارد به آن نزدیک شوید زیرا سم او به شدت قوی است و می تواند یک فرد جوان را از پا در بیاورد و بکشد. به همین دلیل یکی از کشنده های بسیار قوی است. جالب است بدانید که کشندگی سم این قورباغه بیشتر از اعتیاد به مورفین می باشد.

قورباغه سمی توت فرنگی

معرفی قورباغه کشنده و سمی توت فرنگی

قورباغه دارت توت فرنگی سمی ترین قورباغه در دنیا محسوب نمی شود اما در نوع خود ، یک قورباغه سمی است. این قورباغه معمولاً رنگ قرمز روشن دارد و بیش از 15 الی 30 نقطه رنگی روی بدن او دیده می شود که کاملاً قرمز ، آبی؛ سبز یا گاهی اوقات مشکی است. این قورباغه ها سمی هستند و سم خود را از غذا وارد بدن دیگر حیوانات می کنند.

قورباغه دوست داشتنی

معرفی قورباغه کشنده دوست داشتنی

قورباغه دوست داشتنی به قورباغه راه راه هم معروف است و یکی از قورباغه ها با سم کم محسوب می شود اما به هرحال سم او خطرناک است. این قورباغه ظاهر دوست داشتنی دارد اما باز هم کشنده محسوب می شود زیرا سم موجود در بدن او می تواند باعث نارسایی قلب شود. همچنین مربوط به آمریکای مرکزی است و در کاستاریکا هم یافت می شود.

قورباغه دارت کوکو

میزان کشنده بودن قورباغه دارت کوکو

این قورباغه سمی سومین قورباغه سمی محسوب می شود و بعد از قورباغه دارت طلایی و دارت پا سیاه قرار می گیرد و جزء حیوانات وحشی است زیرا برای جان انسان خطرناک است. این قورباغه با انواع خودش می تواند جنگ کند و با قورباغه های دیگر کشتی بگیرد و آن ها را در همین مبارزه از بین ببرد و بدن او هم برای انسان کشنده است.

قورباغه گلفودولسین

قورباغه گلفودولسین ، چهارمین قورباغه سمی

این قورباغه ظاهر بسیار زیبایی دارد و چهارمین قورباغه سمی شمرده می شود. همچنین باعث ایجاد درد ، تشنج های خفیف و گاهی اوقات فلجی می شود. هنوز مشخص نیست که سم این قورباغه از کجا می آید اما معمولاً یک منبع خارجی باعث ایجاد سم می شود. این قورباغه معمولاً در نواحی کاستاریکا یافت می گردد.

قورباغه variable

محل زندگی قورباغه variable

این قورباغه با ظاهر بسیار زیبا در جنگل های بارانی اکوادور و پرو زندگی می کند اما بهتر است که به دنبال آن نگردید و هرگز به آن دست نزنید زیرا سم روی بدن این قورباغه وجود دارد. پس وسوسه نشوید که بدن زیبای او را لمس کنید زیرا قطعاً عاملی برای مرگ خواهد بود.

قورباغه کمر قرمز

معرفی قورباغه سمی کمر قرمز

لیست قورباغه های سمی و کشنده اما زیبا! + عکس

رنگ این قورباغه در قسمت کمر قرمز است و دومین قورباغه سمی در نوع خودش محسوب می شود. انواع سم بدن او متفاوت است اما از نوع قبلی کمتر است. این قورباغه می تواند شکارچیان کوچک مثل پرندگان را ازبین ببرد و باعث آسیب به بدن انسان ها شود. همچنین یکی از کوچکترین قورباغه های سمی موجود در جنگل آمازون می باشد.

قورباغه دارت سیاه و سبز

معرفی قورباغه سمی دارت سیاه و سبز

این قورباغه سمی به رنگ سیاه و سبز یافت می شود و سم او به قدری است که بتواند یک انسان را از پا در بیاورد. ظاهر زیبای این قورباغه در جنگل ها بسیار مورد توجه است و در لابلای برگ لیمو و نعنا خودش را قایم می کند و ترکیب رنگ بسیار زیبایی را ایجاد می کند اما به شدت خطرناک است.

قورباغه دارت با خطوط زرد

معرفی قورباغه سمی دارت با خطوط زرد

این قورباغه سم بسیار قوی دارد. سم او ممکن است خطر کمتری نسبت به دیگر انواع قورباغه ها داشته باشند اما باز هم نباید به آنها نزدیک شد. این قورباغه ها در نوع خود یکی از بزرگترین قورباغه ها محسوب می شوند. انواع ماده از انواع نر بزرگ تر است و معمولاً در ونزوئلا و برزیل و کلمبیا یافت می شوند.

قورباغه گرانولار

معرفی قورباغه مهلک گرانولار

این قورباغه ها در کاستاریکا و پاناما زندگی می کنند. رنگ قرمز روشنی دارند. این رنگ قرمز باعث می شود که بتواند در بعضی جاها خودش را استتار کند و جانش را نجات دهد. البته مستعد آسیب پذیری هم هست اما به هر حال سموم بدن او خطری برای شکارچیان می باشد.

قورباغه جنگجو

معرفی قورباغه کشنده جنگجو

این قورباغه نام بسیار جذابی دارد ، سم زیادی تولید می کند و می تواند موجودات زیادی را از پا در بیاورد. البته شاید میزان سمی بودن آن از قورباغه های دیگر کمتر باشد اما باز هم وجود خطرناکی دارد و روی بدن انسان تاثیرات مخربی را به جا می گذارد. این نوع قورباغه معمولاً در کلمبیا یافت می شود.

قورباغه کوروبور

سمی ترین قورباغه های جهان

سم این قورباغه با سم دیگر قورباغه ها کمی متفاوت است. این قورباغه در جنگل های بارانی آمریکای مرکزی و جنوبی زندگی می کند و بیشتر در مناطق سرد استرالیا یافت می شود. همچنین به جای اینکه سم را از رژیم غذایی دریافت کند ، بدنش ، خودش ان را تولید می کند و از آن برای دفاع از خود استفاده می کند. این قورباغه های کوچک تا سن چهار سالگی تخم گذاری نمی کنند و در فصل زمستان این کار را انجام می دهند و به طور کلی برای انسان ها خطرناک هستند.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی