ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، مسابقات روز جهانی ریاضیات و تاریخ مسابقات روز جهانی ریاضیات و نحوه شرکت در مسابقات روز جهانی ریاضیات و آموزش ثبت نام مسابقات روز جهانی ریاضیات و نه رقم اصلی ریاضی به نام چه کسانی ثبت شد در نم نمک.

مسابقات روز جهانی ریاضیات چه تاریخی برگزار می شود؟

روز جهانی ریاضیات برابر با 14 مارس که همچنین به عنوان روز پی نیز شناخته می شود.تاریخ مسابقات روز جهانی ریاضیات(2024) + آدرس سایتتاریخ مسابقات روز جهانی ریاضیات(2024) + آدرس سایت

مسابقات روز جهانی ریاضی در بیش از 98 کشور شرکت کننده دارد و بیش از 38 هزار سوال ریاضی هر بار و در هر آزمون برای 5 میلیون دانش آموز طراحی می شود. رقابت کنندگان از کشور های اروپایی ، شرق میانه و آفریقا هستند و سن آن ها بین 4 تا 16 سال است.

مسابقات روز جهانی ریاضیات

بسیاری از کسانی که در این کلاس های آنلاین شرکت می کنند ، به دنبال متن آموخته ها هستند و می خواهند به جزوه نوشتاری آموزش آنلاین هم دست پیدا کنند. این روز مهم فرصتی برای مدارس و آموزشگاه ها هست که بتوانند آموزش ریاضی را به سطح بهتری برسانند.

روز جهانی ریاضی بزرگترین مسابقه ریاضی آنلاین در جهان است و شرکت در آن برای کودکان مدرسه ای رایگان است. آنها تشویق می شوند تا 20 فعالیت های ریاضی زنده را انجام دهند و برای هر پاسخ صحیح امتیاز کسب کنند.

سایت ثبت نام و شرکت در مسابقات روز جهانی ریاضیات را در ادامه برای شما قرار داده ایم.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن