اخیرا گزارش جدیدی از سازمان کلل متحد در رسانه های مختلف منتشر شد که در آنها گفته شد بیش از یک میلیون گونه مختلف از حیوانات در معرض انقراض هستند

بیش از یک میلیون گونه از حیوانات در خطر نابودی!

حیوانات در کنار انسان ها دارای حقوق خاص خودشان برای زندگی هستند که باید این حقوق به صورت کامل توسط انسان ها محترم شمرده شوند و به آنها آسیب نرسانند. با این حال این دیدگاه تنها برای چند درصد از مردم جهان می باشد و دسته دوم که نسبت به دسته اول بسیار کمتر می باشند ، حیوانات را به بدترین شیوه ممکن آزار و اذیت می کنند!گونه هایی از حیوانات در خطر نابودی!گونه هایی از حیوانات در خطر نابودی!

از این رو اغلب آنها بیشتر برای این دلیل این کار را انجام می دهند تا بتوانند نیازهای مادی خود را رفع و حل نمایند و حیواناتی که در خطر انقراض هستند را بصورت کاملا بی رحمانه شکار می کنند و با قیمت ناچیز به فروش میرسانند که این از انسانیت به دور می باشد.

با این حال برخی دیگر از شکارچیان بدون هر گونه چشم داشت مادی این حیوانات را از بین می برند و تنها قصد دارند با از بین بردن این حیوانات تنها و تنها قدرت خودشان را اثبات نمایند که متاسفانه این گونه است که شاهد کشته شدن و انقراض حیوانات هستیم و این در صورتی می باشد که این حیوانات قصد آسیب رساندن به ما را ندارند و این ما هستیم که به آنها آسیب میرسانیم.

گونه هایی از حیوانات در خطر نابودی!

اما اخیرا گزارش جدیدی از سازمان کلل متحد در رسانه های مختلف منتشر شد که در آنها گفته شد بیش از یک میلیون گونه مختلف از حیوانات در معرض انقراض هستند و ممکن است از بین بروند! این تهدیدی جدی برای حیات وحش و حیوانات کره زمین است که طبق آمارهای کسب شده زمین تنها 40 روز می تواند در عدم صورت زنبورها زنده بماند!!

گونه هایی از حیوانات در خطر نابودی!

با این حال دلایل مختلفی در این امر دخیل می باشد که در میان آنها می توان به کشته شدن بی رویه حیوانات ، گرم شدن کره زمین ، کارخانه ها و... اشاره کرد که زندگی حیوانات را مختل می کند و در آینده ای نه چندان دور جان هزاران گونه از حیوانات این گونه به خطر خواهد افتاد و دیگر حیات وحش هیچ حیوان زنده ای را نخواهد داشت!

گونه هایی از حیوانات در خطر نابودی!

از این رو اقدامات اصلی و مهم در این رابطه باید انجام گیرند که میزان گرما و گازهای مضر در سطح کره زمین بنابر برخی تغییرات کلی کاهش پیدا کند و امید بر آن است که این گزارش بتواند همانند یک شوکی به تمام مردم کره زمین باشد!

بیوگرافی شما در سایت نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 16,320