آموزش اسلایم با مایع ظرفشویی و شامپو و آموزش اسلایم با مایع ظرفشویی پریل و شامپو فیروز و ساخت اسلایم با مایع ظرفشویی پریل بدون گذاشتن در یخچال و آموزش اسلایم با مایع ظرفشویی و شکر . ساخت اسلایم با مایع ظرفشویی پریل با زیرنویس فارسی و آموزش اسلایم با مایع ظرفشویی پریل سبز و آموزش ساخت اسلایم با مایع ظرفشویی پریل و نمک و اسلایم با مایع ظرفشویی گلی صورتی و اسلایم با مایع ظرفشویی پریل و جوش شیرین و اموزش اسلایم با تخمه مرغ و مایع ظرفشویی پریل و ساخت اسلایم با شامپو فیروز و مایع دستشویی در نم نمک.

آموزش ساخت خمیر اسلایم با مایع ظرفشویی پریل

برای ساخت خمیر اسلایم با مایع ظرفشویی پریل و شکر ، به سه قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی پریل و یک قاشق چایخوری شکر احتیاج دارید. پس از آنکه مواد لازم را تهیه کردید ، مراحل زیر را دنبال کنید :آموزش اسلایم با مایع ظرفشویی پریل و شامپو فیروزآموزش اسلایم با مایع ظرفشویی پریل و شامپو فیروز

  • مایع ظرفشویی پریل و شکر را درون یک ظرف ترکیب کرده و کاملا مخلوط کنید.
  • سپس روی آن را خوب مهر و موم کنید و تا دو روز منتظر بمانید.
  • پس از گذشت دو روز ظرف را به مدت یک ساعت داخل فریزر قرار دهید.
  • خمیر اسلایم آماده است. برای نگهداری خمیر اسلایم درست شده با مایع ظرفشویی پریل ، آنرا درون یخچال نگهداری کنید.

آموزش ساخت خمیر اسلایم

همچنین برای ساخت خمیر اسلایم در خانه تنها کافیست مقداری مایع ظرفشویی پریل را درون یک ظرف ریخته و تا چند ساعت در فریزر قرار دهید.

آموزش ساخت اسلایم سریع با شامپو بچه فیروز

یکی از روش های درست کردن اسلایم در خانه به سادگی ، مخلوط کردن شامپو فیروز و خمیر دندان به نسبت 3 به 1 و مقدار کمی نمک خوراکی است. این سه ماده را در ظرفی ریخته و با چوب بستنی مخلوط کنید و مخلوط کردن را آنقدر ادامه دهید تا حالت کشسانی پیدا کند. اسلایم را در یخچال قرار دهید تا اندکی سفت شود.

نکته : به جای نمک می توان از شکر نیز استفاده کرد.

آموزش ساخت خمیر اسلایم

آموزش ساخت اسلایم در خانه با مایع دستشویی

برای درست کردن اسلایم با این روش به چسب چوب ، آب ، مایع دستشویی و نمک نیاز دارید. ابتدا چسب و آب را در ظرفی مخلوط کرده ، سپس مایع دستشویی را به آن اضافه کنید و خوب هم بزنید تا مخلوط شود. سپس رنگ خوراکی یا گواش را به آن بیافزایید. در انتها مقداری خمیر اصلاح یا لوسیون به مخلوط اضافه کنید تا خاصیت کشسانی به خود بگیرد.

نکته : به جای مایع دستشویی از مایع ظرفشویی یا مایع لباسشویی نیز می توانید استفاده کنید.

آموزش ساخت خمیر اسلایم

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.