شرکت شناخته شده و بزرگ " بریتیش ایرویز " اخیرا از طرح مفهومی و جالبی رونمایی کرد که در دهه های آینده از ایده تخیل به مرحله اجرا خواهد رسید.

آینده پروازهای هوایی چگونه خواهد بود؟

یکی از بزرگترین و مهم ترین صنایعی که سالانه میلیون ها دلار در آن سرمایه گذاری می شود ، هواپیماها هستند که یکی از وسایل حمل و نقل عمومی هستند که دارای طرفداران بسیار زیادی است و نسبت به سایر وسایل نقلیه عمومی دارای قیمت بیشتری می باشند و قطعا افرادی که از این وسایل نقلیه استفاده می کنند ، به دنبال امنیت بسیار بیشتری هستند.آینده پروازهای هوایی چگونه خواهد بود؟ + عکسآینده پروازهای هوایی چگونه خواهد بود؟ + عکس

اما این زمینه در حال حاضر ، همزمان با صنایع دیگر در حال پیشرفت می باشد که قطعا می تواند برای عموم مردم موثر واقع شوند. با این حال آینده این وسایل نقلیه عمومی چگونه خواهد بود؟ تا چه میزان می تواند پیشرفت کند؟ آیا انیمیشن های تخیلی می توانند تبدیل به حقیقت شوند؟!

آیا این آینده پروازهای هوایی خواهد بود؟

آیا این آینده پروازهای هوایی خواهد بود؟

شرکت شناخته شده و بزرگ " بریتیش ایرویز " اخیرا از طرح مفهومی و جالبی رونمایی کرد که در دهه های آینده از ایده تخیل به مرحله اجرا خواهد رسید. همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید ، بی شک آینده ای روشن و بسیار جالب در انتظار هر یک از ما خواهد بود که شاید فراتر از تخیل هم اکنون ما باشد.

آیا این آینده پروازهای هوایی خواهد بود؟

برای مثال در هواپیما قدرتمند نشسته اید که هیچ خلبانی ندارند و بصورت اتوپایلوت و هوش مصنوعی در حال کنترل هست و هر چیزی که نیاز دارید ، را تنها با استفاده از درخواست زبانی ، ربات های هواپیمایی که از جو زمین خارج شده است برای شما به ارمغان می آورد. جالب نیست؟!

آیا این آینده پروازهای هوایی خواهد بود؟

در زمینه هواپیماهای خصوصی تصور کنید که مالک آن نزدیک به هواپیما می شود و با استفاده فناوری های روز و تشخیص چهره ، هواپیمای رباتیک درب را در مقابل او باز خواهد کرد و بعد از وارد شدن مالک هواپیما ، از او مقصد را می پرسد و درها را می بندد و در نهایت بدون هرگونه خلبانی بصورت اتوماتیک پرواز خواهد کرد.

آیا این آینده پروازهای هوایی خواهد بود؟

آیا این آینده پروازهای هوایی خواهد بود؟

این تنها یک ایده ساده و گذرا نیست و در آینده ای نه چندان دور طبق گفته بریتیش ایرویز اجرا خواهد شد و در آن از فناوری های بروز و کاملا رباتیک استفاده می شود. قطعا چنین چیزی می تواند فرایند انجام گیری کارهای روزمره را بسیار سریع کند و در زمان حال نیز پیشرفت بسیار زیادی در این زمینه را شاهد هستیم و در چند دهه آینده قطعا پیشرفت های بزرگتری را شاهد خواهیم بود.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی