طرز تهیه اسلایم بدون بوراکس و بدون چسب در خانه و آموزش اسلایم بدون چسب و بوراکس فارسی و آموزش ساخت اسلایم واقعی در خانه فارسی و ساخت اسلایم واقعی و سریع در خانه و ساخت اسلایم واقعی ایرانی در خانه و ساخت اسلایم واقعی بدون رنگ و ساخت اسلایم در خانه بدون بوراکس و ساخت اسلایم با بوراکس و ساخت اسلایم با هیچی در نم نمک.

مواد لازم اسلایم بدون بوراکس و بدون چسب در خانه

  • نصف قاشق سوپ خوری پودر صمغ عربی (از عطاری ها بخرید)
  • یک فنجان آب گرم
  • نصف قاشق جوش شیرین
  • یک قاشق غذاخوری از محلول سالین
  • ماده رنگی

طرز تهیه اسلایم بدون بوراکس و بدون چسب در خانه

مرحله اول : با ریختن یک فنجان آب گرم به یک کاسه بزرگ شروع کنید. سپس نصف قاشق چایخوری پودر صمغ عربی را در آب بریزید و خوب مخلوط کنید تا جایی که هیچ ذره حل نشده ای وجود نداشته باشد.طرز تهیه اسلایم بدون بوراکس و بدون چسب در خانهطرز تهیه اسلایم بدون بوراکس و بدون چسب در خانه

اسلایم بدون بوراکس

مرحله دوم : رنگ دلخواهتان را به مخلوط اضافه کنید. بهترین انتخاب ها رنگ های مجاز خوراکی هستند. اما از گواش نیز می توانید استفاده کنید. اگر از رنگ های مجاز خوراکی استفاده می کنید ، به خاطر داشته باشید که رنگ آن ها در اسلایم روشن تر از رنگ قبلی آن ها خواهد شد ، پس از رنگ هایی با رنگ تند و جیغ استفاده کنید.

اسلایم بدون بوراکس

مرحله سوم : جوش شیرین و محلول سالین را اضافه و خوب مخلوط کنید.

اسلایم بدون بوراکس

مرحله چهارم : آنقدر اسلایم را هم بزنید که حالت چسبنده بودن آن را به خوبی احساس کنید.

اسلایم بدون بوراکس

مرحله پنجم : قاشق را از اسلایم جدا کنید. اگر اسلایم کاملاً مخلوط شده باشد ، وقتی قاشق را بالا می آورید ، همراه آن از ظرف جدا می شود.

اسلایم بدون بوراکس

مرحله ششم : اسلایم را با انگشتان خود لمس کنید ، آن را با دست خود بگیرد ، بچرخانید و میان دو دست خودتان فشار دهید. اسلایمی که آماده استفاده است ، به دست نمی چسبد.

اسلایم بدون بوراکس

مرحله هفتم : اسلایم را با دست به طرف بالا بکشید و خاصیت کششی بودن آن را امتحان کنید. اسلایم نباید به راحتی از یکدیگر جدا شود.

بچه لذت می برند که اسلایم را از کاسه بیرون بریزند. این کار علاوه بر کشسانی صدا های جادویی تولید می کند.

اسلایم بدون بوراکس

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.