اخیرا یکی از مجریان تلویزیونی در سفر خود زمانیکه در حال ضبط مستند از سفر خود بود، ناگهان با گونه ای بسیار نادر از لاک پشت ها روبرو شد.

تصاویری از لاک پشت 110 ساله غول پیکر منقرض شده

لاک پشت ها حیواناتی هستند که طبق اخرین برآورد حدودا 300 گونه دارند که از این 300 گونه تعداد چشمگیری انقراض یافته و تعداد چشمگیر دیگر در خطر انقراض هستند. همچنین این حیوانات یکی از قدیمی ترین حیوانات زنده بر روی کره زمین هستند تاکنون موفق به زنده ماندن شده اند.کشف لاک پشت 110 ساله غول پیکر! + عکسکشف لاک پشت 110 ساله غول پیکر! + عکس

اما اخیرا یکی از مجریان تلویزیونی در سفر خود زمانیکه در حال ضبط مستند از سفر خود بود ، ناگهان با گونه ای بسیار نادر از لاک پشت ها روبرو شد که طبق اخرین شواهد گفته شده بود که این گونه از لاک پشت ها در سال 1906 منقرض شده اند! جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نم نمک خواهیم گفت.

لاک پشت نایاب و منقرض شده

برنامه تلویزیونی که توسط مجری محبوب به نام " Forrest Galante " که سری مستندی از حیوانات می باشد ، اخیرا در برنامه خود از لاک پشت شگفت انگیزی رونمایی کرد که توانست با بازدید و واکنش های متعددی روبرو شود.

همان گونه در تصاویر می بینید ، این لاک پشت از گونه فرناندینا است که طبق اخرین شواهد از سال 1906 تاکنون شخصی موفق به دیدن این گونه از لاک پشت ها نشده بود که در طی برنامه ای تلویزیونی کشور اکوادور ، لاک پشتی که انتظار می رود بیش از 110 سال سن دارد و این روزها در پارک ملی گالاپاگوس نگهداری می شود ، رونمایی شد که برا تمام حامیان حیوانات اتفاقی بی نظیر و جالبی بود که با حواشی متعددی روبرو شد.

لاک پشت نایاب 110 ساله

با این وجود کشف این لاک پشت توانست منجر به ایجاد خبرهایی بسیار عالی و جذاب برای افراد زیادی شود و طبق گفته تیم یاینده صحت و سلامت لاک پشت فوق تایید شده است ، اما گفته شده است که دچار کمبود وزن می باشدو علت آن هم منطقه زندگی کردن این لاک پشت گفته شده است چرا که یک منطقه آتشفشانی می باشد.

همچنین این لاک پشت برای دریافت خدمات بیشتر و محافظت و نگهداری می بایست زیر نظر افراد متخصص قرار گیرد تا از این حیوان نادر و نایاب به بهترین وجه نگهداری به عمل آید و از انقراض امل آن خودداری شود.

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
40%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی