ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، به لطف مهندسان همیشه حاضر در جهان، از موتورسیکلت مفهومی و به شکل موتور سیکلت های تخیلی در فیلم ترون رونمایی نمودند که بی شک بسیار شبیه به آن می باشد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نم نمک خواهیم گفت.

معرفی موتورسیکلت مفهومی و کانسپت سدوف B3

با جستجویی ساده در صفحات مجازی تصاویر و ویدیوهایی که می توانیم به شدت مشاهده کنیم ، متعلق به تکنولوژی و پیشرفت آن است و با مشاهده آنها گاها ممکن است ساعت ها به فکر فرو برویم و به آینده ای که در دو الی 3 سال گذشته به آن می اندیشیدیم را می توانیم هم اکنون به لطف دانشمندان و مهندسان تجربه کنیم.معرفی موتورسیکلت مفهومی و کانسپت سدوف B3معرفی موتورسیکلت مفهومی و کانسپت سدوف B3

با این وجود از مهم ترین و بزرگترین صنعت هایی که به شدت پیشرفت نموده اند ، صنعت اتومبیل و تلفن های همراه هوشمند می باشند که در طی چند سال اخیر واقعا پیشرفت شگفت انگیزی را به دنبال داشت و هر روز شاید خبرهای جدیدی از این دو صنعت شنیده می شود.

اما آیا تا به حال فیلم تخیلی ترون را مشاهده نموده اید؟ فیلم ترون ، فیلم تخیلی نسبت به آینده است که پسر جوان برای یافتن پدر خود دست به هرکاری می زند و در نهایت به پدر خود می رسد. اما چیزی که در این فیلم تخیلی بسیار عجیب بود ، موتور های کشیده با چرخ های عجیب و غریب بودند که بی شک برای هر یک از بینندگان این فیلم عجیب بود و ساخت آنرا امری محل می دانستیم.

اما به لطف مهندسان همیشه حاضر در جهان ، از موتورسیکلت مفهومی و به شکل موتور سیکلت های تخیلی در فیلم ترون رونمایی نمودند که بی شک بسیار شبیه به آن می باشد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نم نمک خواهیم گفت.

موتورسیکلت اینده

اخیرا موتورسیکلت مفهومی سدوف B3 در رسانه های مختلف رونمایی شد که دارای شکل و ابعاد بسیار مفهومی و جذاب با لاستیک های خاص و پهن می باشد که ارائه این موتورسیکلت مفهومی به بازارهای جهانی می تواند با استقبال فراوانی از جانب علاقمندان به این وسیله نقلیه روبرو شود.

موتورسیکلت های مفهومی

سدوف B3 جزء اولین و زیباترین موتورسیکلت های مرتبط با اینده می باشد که طراحی بسیار زیبا و متنوعی نسبت به موتورسیکلت هایی که تاکنون دیده اید دارند. با این وجود این موتور سیکلت مفهومی دارای چراغ های LED و صندلی چرم می باشد و بر روی آن هیچ گونه کیلومتر شماری تعبیه نشده است که می تواند نشان از تکنولوژی جدید در آن باشد.

موتورسیکلت سدوف B3

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن