سریال ستایش

شبکه سه سیما این روزها در حال پخش فصل سوم این سریال است و شهرام پوراسد بازیگری که در فصل سه به جمع بازیگران این سریال پیوسته است در یک گفتگو خبر از ساخت فصل چهارم سریال ستایش داد.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فصل اول سریال ستایش به کارگردانی سعید سلطانی با شما در نم نمک خواهیم بود.

فریبا نادری بازیگر سریال ستایش شب گذشته مهمان ویژه برنامه عیدانه فرمول یک شد و پای گفتگو با علی ضیا نشست.

با تغییر بازیگر نقش نازگل در این فصل از سریال ستایش سوالات زیادی پیرامون این تغییر بازیگر و عدم همکاری حدیث میرامینی با تیم سعید سلطانی شکل گرفت که خانم بازیگر به آنها پاسخ داد.

پخش فصل سوم سریال ستایش و گریم جوانتر شده نرگس محمدی در این سریال با حواشی زیادی در میان مردم همراه شد که نگاهی کوتاه به آن داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

خلاصه داستان سریال ستایش سه و بازیگران سریال ستایش 3 و عکس پشت صحنه سریال ستایش 3 و بیوگرافی بازیگران مجموعه تلویزیونی ستایش 3 و عوامل سریال ستایش 3 و فصل سوم ستایش را در نم نمک ببینید.

ستایش 3 با تغییراتی اساسی در لیست بازیگران مواجه شد و یکی از مهم ترین تغییرات بازیگر جایگزین رامسین کبریتی بود که نقش صابر را ایفا میکرد و به شبکه جم پیوست.

در حالی فیلمبرداری سریال ستایش 3 از نیمه گذشته که نرگس محمدی بازیگر اصلی این سریال تصاویر جدیدی از سری تازه ستایش را منتشر کرد.