سینا مهراد

سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی حامد عنقا از سریال های جدید نمایش خانگی است که پخش آن به زودی آغاز میشود.

در ادامه با بازیگران سریال آقازاده و خلاصه داستان سریال آقازاده و عکسهای سریال آقازاده و پشت صحنه سریال آقازاده و مجموعه تلویزیونی آقازاده در نمایش خانگی با شما در نم نمک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی سینا مهراد بازیگر سینما و تلویزیون به همراه فیلمشناسی و عکسهای خانوادگی سینا مهراد یا سینا سهیلی با شما در نم نمک خواهیم بود.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم ژن خوک به کارگردانی و تهیه کنندگی سعید سهیلی و نویسندگی سعید سهیلی و احمد کاوری با شما در نم نمک خواهیم بود.

سینا مهراد بازیگری که تجربه همکاری با بهرنگ توفیقی را در سریال پدر داشت بار دیگر جلوی دوربین سریال آقازاده ساخته جدید این کارگردان میرود.

در این بخش از نم نمک می پردازیم به به معرفی برخی از بازیگران و هنرمندان و سینماگران که به واسطه حضور پدرشان در سینما وارد حرفه شان شده اند که بسیاری از آنها با موفقیت در کارشان هویت مستقلی پیدا کرده اند.

در ادامه با بیوگرافی کامل صبا سهیلی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی صبا سهیلی با شما در نم نمک خواهیم بود.

کاربران آنلاین : 2,970