یک کاربر زن سعودی که مدتهاست در شبکه های اجتماعی به شهرت رسیده، اقدام به راه اندازی یک مسابقه جنجالی کرد.

جایزه بی شرمانه ای که زن سعودی برای یک مسابقه در نظر گرفت

یک زن سعودی پس از راه اندازی یک مسابقه در شبکه های اجتماعی جایزه ای نیز برای آن تعیین نمود که همین موضوع بسیار جنجال برانگیز شد.جایزه بی شرمانه ای که زن سعودی برای یک مسابقه در نظر گرفت + فیلمجایزه بی شرمانه ای که زن سعودی برای یک مسابقه در نظر گرفت + فیلم

این کاربر زن که به خاطر انتشار تصاویری از زندگی روزمره دختر خردسالش ساوانا در اسنپ چت به شهرت رسیده ، یک خدمتکار زن فیلیپینی را در میان جایزه های این مسابقه قرار داده که این اقدام با طیف وسیعی از خشم کاربران مواجه گشت.

کاربران چنین جایزه ای را توهین به کرامت انسانی قلمداد نمودند چرا که زن سعودی  یک انسان را به عنوان یک جنس یا کالا معرفی کرده بود ، همچنین«قاچاقچی انسان»یکی از لقب هایی بود که مردم به این زن نسبت دادند.

زن سعودی برای سرپوش گذاشتن بر روی پیشنهاد شرم آوری که داده بود ، یک پیام در صفحه خود گذاشت و در آن اعلام کرد قصدش از این کار فقط کمک به کسانی بود که نیاز به استخدام یک خدمتکار داشته اما پول کافی برای این کار ندارند و فقط هدفش تقبل هزینه استخدام یک زن فیلیپنی برای انجام کارهای خانه برنده مسابقه بوده است.

گفتنی است این زن یکی از اعضای هیئت آموزش دانشگاه ملک سعود نیز هست ، اما ظاهرا خود  به گذراندن دوره های آموزش احترام به انسانها و درک لازم از تعریف کرامت انسانی نیاز دارد.

قسمتهایی از صحبتهای وی درباره این مسابقه و جایزه هایش را مشاهده نمایید.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
40%
جایزه بی شرمانه ای که زن سعودی برای یک مسابقه در نظر گرفت + فیلم
3.5
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,910