ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ،   در ادامه با بیوگرافی کامل آن ماری سلامه بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون و بازیگر نقش ساره در سریال حوالی پاییز به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی آن ماری سلامه با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه آن ماری سلامه و همسرش(Anne-Marie Salameh)

  • نام اصلی : آن ماری سلامه
  • متولد : 24 ژوئیه 1990 فارایا لبنان
  • زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون
  • پیشه : بازیگر
  • مدرک تحصیلی : فوق لیسانس هنرهای نمایشی
  • قد :

بیوگرافی کامل آن ماری سلامه

آن ماری سلامه متولد 24 ژوئیه 1990 در فارایا لبنان بازیگر سینما ، تلویزیون اهل لبنان است.بیوگرافی آن ماری سلامه بازیگر لبنانی و همسرشبیوگرافی آن ماری سلامه بازیگر لبنانی و همسرش

آن ماری سلامه - Anne-Marie Salameh

آن ماری سلامه - Anne Marie Salameh

فارغ التحصیل فوق لیسانس هنرهای نمایشی و تحصیل کرده موسسه هنرهای زیبای لبنان می باشد ، او بجز زبان عربی به زبان فارسی نیز مسلط می باشد.

وی مدتی به عنوان دستیار کارگردان در سینمای لبنان فعالیت داشت و سپس با استعداد و تلاش خود توانست در پروژه های تاریخی و مدرن با کارگردان های ژاپنی ، لبنانی و ایرانی همکاری داشته باشد.

او با نقش آفرینی در یک فیلم سینمایی لبنانی به نام Galata omri در میان مردم شناخته شد. آن ماری سلامه با بازی در سریالی 200 قسمتی لبنانی به نام ریشه ها (جذور) در نقش هنادی دختری که مورد تجاوز واقع شده بود ، بسیار معروف شد.

آن ماری سلامه در سریال حوالی پاییز

آن ماری سلامه در کنار بازیگران سریال حوالی پاییز

بازی در ایران

آن ماری سلامه در اولین تجربه بازیگری برای سینمای ایران در فیلم آوازهای سرزمین من که محصول مشترک ایران و لبنان به کارگردانی عباس رافعی جلوی دوربین رفت و حوالی پاییز دومین تجربه این بازیگر برای بازی در فیلم های ایرانی است.

آن ماری سلامه بازیگر حوالی پاییز

آن ماری سلامه در نمایی از سریال حوالی پاییز

سریال حوالی پاییز

سریال حوالی پاییز از شبکه سه پخش می شد و آن ماری سلامه در این سریال نقش ساره دختر جوانی که به تازگی از عربستان به ایران آمده را کرده است.

آن ماری سلامه بازیگر حوالی پاییز

آن ماری سلامه بازیگر نقش ساره در حوالی پاییز

زبان فارسی

زبان فارسی ، زبان مادری من نیست. پس از انتخاب برای بازی در این نقش و سفر به ایران ، از صفر شروع کردم و چیزی به جز سلام و علیک نمی دانستم بعضی اوقات از دستیار کارگردان یا کارگردان کمک می گرفتم که جمله فارسی را به من بگویند و من پس از آن ها تکرار و احساساتم را به آن اضافه می کردم.

نقش آن ماری سلامه در حوالی پاییز

بازی آن ماری سلامه در سریال حوالی پاییز

دین آن ماری سلامه

من یک مسیحی هستم و ما در لبنان با وجود تنوع مذهبی در کنار هم به خوبی زندگی می کنیم، من هیچ مشکلی با کسی ندارم و اساسا متعصب مذهبی نیستم.

وضعیت ازدواج و همسر آن ماری سلامه

از وضعیت ازدواج و همسر آن ماری سلامه اطلاعات دقیقی در دست نیست.

وضعیت ازدواج و همسر آن ماری سلامه

بیوگرافی و عکسهای آن ماری سلامه و همسرش

رویا تیموریان ، لیلا اوتادی ، حسین مهری ، مرتضی علی عباس میرزایی ، محمد حمزه ای ، ارشا اقدسی ، رضا اکبرپور ، بهرام ابراهیمی ، مونا کرمی ، کیوان ساکت اف ، جوانه دلشاد ، محمد ساربان ، تورج فرامرزیان ، پردیس منوچهری ، مهرنوش مقیمی ، علیرضا لبیبیان و حمیدرضا متقی بازیگران سریال حوالی پاییز را تشکیل میدهند.

لیلا اوتادی در سریال حوالی پاییز

بازی لیلا اوتادی در سریال حوالی پاییز


منابع : نم نمک | آن ماری سلامه اینستاگرام/ آن ماری سلامه فیسبوک/ صفحه شخصی آن ماری سلامه/آن ماری سلامه ویکی پدیا/ آن ماری سلامه تلگرام

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(9 رای)
73.4%

نظر دادن