در ادامه با بیوگرافی کامل جواد قارایی ایرانگرد به همراه عکس های خانوادگی و شخصی با همسر و پسرش پارسا قارایی و ماجرای مصدومیت جواد قارایی ایرانگرد و دانلود ترانه ریکا جان جواد قارایی با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه جواد قارایی و همسرش(Javad Gharaei)

  • نام اصلی : جواد قارایی
  • متولد : 7 مهر 1357 تهران
  • زمینه فعالیت : ایرانگردی
  • پیشه : ایرانگرد
  • مدرک تحصیلی : لیسانس مدیریت جهانگردی
  • سالهای فعالیت : 1388 تاکنون
  • قد : 182 سانتیمتر
  • فرزندان : پارسا قارایی

بیوگرافی کامل جواد قارایی

جواد قارایی متولد 7 مهر 1357 در تهران ، کارگردان ، تهیه کننده و راویِ مستند ایرانگرد است.بیوگرافی جواد قارایی مستند ساز ایرانگرد + زندگینامه و همسربیوگرافی جواد قارایی مستند ساز ایرانگرد + زندگینامه و همسر

جواد قارایی - Javad Gharaei

جواد قارایی - Javad Gharaei

فارغ التحصیل لیسانس مدیریت جهانگردی است ، او مستندساز و کارگردان هم است و مستند شگفت انگیز ایرانگرد کاری از او و تجربه 15 ساله اش از سفر می باشد.اصالتا تورک زبان و اهل زنجان است ولی در تهران بدنیا آمده است.

عکس کودکی جواد قارایی

عکس کودکی جواد قارایی

کوهنوردی حرفه ای

من از سال 1374 کوهنوردی را آغاز کردم و عضو فعال باشگاه کوهنوردی دماوند شدم اما سرانجام به این نتیجه رسیدم که همه چیز کوه نیست و دره ها ، بیابان ها ، آدم ها ، پوشش گیاهی و جانوری هم جذابیت زیادی دارند.

اینگونه بود که از کوه اشباع شدم و به مرور به مردمی رسیدم که در طبیعت زندگی می کنند.

عکسهای جواد قارایی ایرانگرد

عکسهای جواد قارایی ایرانگرد

لیدر تور

مدیر بخش گردشگری یکی از شرکت ها بودم و برای توریست های آنها تورهای حرفه ای طراحی می کردم؛ اینگونه که آنها از نقطه الف به نقطه ب ایران بروند و مناطق خاصی را با همراهی راهنمایان تور ببینند.

بیوگرافی و زندگینامه جواد قارایی

بیوگرافی و زندگینامه جواد قارایی

دوره های مستند سازی

دوره های مستندسازی ، فیلمنامه نویسی و تصویربرداری انجمن سینمای جوان را پشت سر گذاشتم و در این 15 سال همیشه دوربین به دست بودم. یک آرشیو خوب از طبیعت و مردمان ایران دارم.

می خواهم تا دو سه سال دیگر به عکاسی در ایران ادامه دهم تا مجموعه ام کامل شود.

بیوگرافی جواد قارایی ایرانگرد

بیوگرافی جواد قارایی ایرانگرد

اولین مستند تا ایرانگرد

پس از پشت سر گذاشتن دوره ها هم دو قسمت مستند با هزینه شخصی خودم ساختم و در شبکه چهار ارائه کردم سپس برنامه ایرانگرد 1 الی 3 را برای شبکه یک ساخت.

این برنامه با استقبال خود مردم از شگفتی های طبیعت ایران مواجه شد.

عکسهای اینستاگرام جواد قارایی

عکسهای اینستاگرامی جواد قارایی

مجموعه مستند ایرانگرد

ایرانگرد ، یک مجموعه مستند تلویزیونی است که در آن طبیعت بکر و شهرها و روستاهای مختلف ایران و شیوه زندگی مردم عشایر و روستاهای ایران معرفی شده است.

ایده اولیه مستند از خودم بود. چون با خیلی از مستندهای ایرانی و خارجی نمی توانستم ارتباط برقرار کنم. بسیاری از آن مستندسازها خواستند که چیزی ثبت کنند و اطلاعات بدهند. ولی ما در هر قسمت بمباران اطلاعات کردیم البته به شیوه خودم. گاهی بسیار آرام و روان و بعضی جاها تخصصی و برخی جاها هم عمومی.

عکسهای ایرانگردی جواد قارایی

عکسهای ایرانگردی جواد قارایی

وضعیت ازدواج و همسر جواد قارایی

زمانی که تور لیدر بودم قبل از شروع مستند سازی ازدواج کردم خانواده ام می دانند که من عاشق کارم هستم در کنارش خانواده ام را هم خیلی دوست دارم ، عاشقشان هستم.

من یک پسر بنام پارسا متولد 6 اسفند 96 دارم.

جواد قارایی و همسرش و پسرش پارسا

جواد قارایی و همسرش و پسرش پارسا

ترانه ریکا جان با صدای جواد قارایی

ریکا جان جواد قارایی [Download]

مصدومیت شدید

یک شب به واقع مرگ را در ارتفاعات بالای البرز به دلیل رعد و برق های بسیاری که کنار کلبه تا صبح می زد به چشم دیدیم. در یکی از سفرها دست تصویربردار گروه دچار حادثه شد و ایشان را به تهران منتقل کردیم خودم هم در این سفرها دچار آسیب های بسیار شدم. آسیب هایی همچون پارگی پرده دیافراگم و بیرون زدگی دیسک کمر و گردن. مشکلات بسیار بود اما به خواست خداوند و انگیزه بالا برای خدمت به هموطنان عزیزم در این راه از هیچ چیز کوتاهی نکردیم.

جواد قارایی ایرانگرد و مستند ساز

جواد قارایی ایرانگرد و مستند ساز

درگیر با کک و ساس!

تا به حال سه بار خانه ام را سمپاشی کرده ام بس که کک و ساس در این سفرها با ما به خانه می آمد برای همین موارد ما سعی می کردیم تیم جمع و جوری داشته باشیم.

عکسهای شخصی جواد قارایی

عکسهای شخصی جواد قارایی

واقع گرا

من فیلم های خیلی خاصی را که می شنوم خیلی خوبند نگاه می کنم از طرفی آدم رئالی هستم و آثاری را دوست دارم که به واقعیت نزدیک باشد. به ویژه مستندهای خوب جهان را هم زیاد تماشا می کنم.

جواد قارایی و مرضیه برومند

جواد قارایی و مرضیه برومند

همراهی همسر

نمی شود بیایند. در شرایط کاری ما اصلا خانم ها نمی توانند دوام بیاورند ، خیلی سخت است به ویژه پیمایش های طولانی ، سرما ، گرما ، طوفان و …

اصلا همین که سرویس بهداشتی نیست را خانم ها نمی توانند تحمل کنند ، چه برسد به اینکه جای خواب بدی داشته باشیم.

بیوگرافی و زندگینامه جواد قارایی

بیوگرافی و زندگینامه جواد قارایی

زندگی شخصی جواد قارایی

زندگی شخصی جواد قارایی


منابع : نم نمک | جواد قارایی اینستاگرام/ جواد قارایی فیسبوک/ صفحه شخصی جواد قارایی/جواد قارایی ویکی پدیا/ جواد قارایی تلگرام

این مطلب مفید بود؟
(16 رای)
91.2%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.